Sežrali jste falešnou kost? Mu-Slimáci se těší na řezání našich hlav a tupý Čech řeší slovo „Czechia“

V české společnosti se evidentně usadila nějaká zákeřná duševní nemoc. Na všech úrovní od hospod, kanceláří, parlament až po vládu se řeší problém, který je tak triviální a směšný, že jinde než v českém Kocourkově, by po tom neštěkl ani pes.

Radek Velička

Radek Velička

Namísto toho, aby se řešilo, jak hermeticky uzavřít hranice Česka, aby sem nemohla proniknout ani migrující myš islámského vyznání, se řeší volovina.

Na místo toho, jak by se řešilo, jak se zbavit vlády národní zrady s kolaborantem a zločincem Slávkem Sobotkou v čele a jak vystoupit z Evropské unie, aby nás muslimská válečná invaze nepřeválcovala, tak se většina společnosti chytla na lep návnady, jak obrátit pozornost jinam.

Většina chytla na lep jménem „Czechia.“ Je to lep odporný a slizký, jelikož byl vyroben sockami z ukradeného Lidového domu.

Češi tak připomínají bandu bláznů na potápějící se lodi, kdy místo spouštění záchranných člunů, řeší kdo zapálí a jak bude velká hranice, právě z těch záchranných člunů, aby se kropátko ohřáli.

Je úplně jedno jak se bude neoficiálně jmenovat naše zem v cizích jazycích, když nebude fyzicky existovat a bude okupována muslimskou invazí šíření islámu formou džihádu po Evropě.

Bude Vám pak úplně jedno, jak se jmenuje neoficiálně Vaše zem, když Vám jako nevěřícímu bude muslimský prašivý pes pižlat hrdlo, aby Vám uřízl hlavu.

Víte a o tom mocným šlo. Blbý a blbější (Sobotka a Zaorálek) nachystali past na české blbečky a ti se chytli. Řeší se Czechia a Slávek v klidu kolaboruje v Bruselské říši a naší zemi vydává muslimanským nájezdníkům.