Vraždící zrůda českého původu se asi zbláznila

Krvavá Madla zase vypouští z otvoru, který jen zdánlivě připomíná ústa, spíše je to podobno otvoru řitnímu, dozajista zajímavé perly. Madeleine Albright rozená Korbelová se proslavila prosazováním vraždění Srbů, když se nechtěli vzdát svého historického území, jímž bylo Kosovo. Tam vznikla za podpory Krvavé Madly teroristická republika Kosovo, kterou založili hrdlořezové z UČK. Sama Albright patří do věznice, a to na do životí, za prosazování válečných zločinů a genocidy. Byla to blízká kamarádka další zrůdy z české kotliny – homosexuálního alkoholika Havla. Na svých rukou má srbskou krev.

Krvavá Madla - Nelidská zrůda

Krvavá Madla – Nelidská zrůda

Dnes sračkometařský server iDNES.cz o Krvavé Madle zveřejnil reportáž, kde lituje, že Havel nezaložil žádnou stranu, kdy by se podobné lidské zrůdy z České republiky mohly realizovat a ukájet se schvalováním různých genocid po světě. Asi jí fašistický spolek TOP09 až tak moc nevoní, jelikož nebyl založen zrůdou Havlem. Ovšem po Havlovi nám zůstal mor – havloidi. Nicméně guru českého havloidního fašismu, Schwarzenberg, se na Majdanu ukájel nad vražděním a vyvoláváním bezpráví, kdy mu u toho asistovali další skřeti havloidniho fašismu – Štětina a Kocáb.

Dále Albright perlí slovy: “Právě jsem se vrátila z Kyjeva. Majdan se neliší od toho, co se dělo na Václavském náměstí.“ Asi zapomněla na pořekadlo, že i svině má strop. Madla žádný strop nemá, když šíří po světě smrt a utrpení. Srovnávat listopadovou taškařici z roku 1989, která se uskutečnila v tehdejším Československu s ozbrojeným pučem na Majdanu, kdy majdanisti vraždili a upalovali milicionáře, tak to může jen nelidská imbecilní zrůda formátu Krvavé Maldy.