Čínský prezident Si Ťin-pching na cestě do Spojených států vykonal státní návštěvu České republiky. Česká havloidní verbež, duševně nemajetní a agresivní jedinci typu Kalouska, Schwarzenberga, Kocába, Bursíka a jiných zkrachovalých roztleskávačů americké propagandy měli orgie, kdy mentálně ejakulovali a zvraceli své blitky, káleli své lejna v pražských ulicích, kavárnách pro pražská jelita a v zaprodaných a ukradených médiích.
Tupí havloidi zastrčení v bruselských a washingtonských zadnicích kvíleli cosi o zaprodanosti prezidenta republiky Miloše Zemana, že si dovolil pozvat na státní návštěvu prezidenta světové velmoci č. 1.
Prezidenta země tak tajemné a pro nás nepochopitelné, že jakákoliv kritika tamních poměrů je výrazem tuposti. Ne, nechci tamní stát obhajovat, ale neznám jej, proto neumím kritizovat, co neznám. Nechtěl bych tam žít, ale jedno vím – Žádná hodnota nejde nikdy násilně implementovat. Nese to více marasu, než maras současný.
Zemanova globální politika gest
Miloš Zeman ukázal českým havloidnům, bruselským soudruhům, ale i tajtrlíkovi z Bílého domu Obamovi, že globální politika gest se dělá s úsměvem a grácií. Podle zlých jazyků si návštěvu Číny Miloš Zeman domluvil již v loni v Moskvě na oslavách Dne vítězství, kam jel vloni v květnu.
Své rozhodnutí účasti na oslavách konce války II. světové války v Číně využil pak zcela bravurně. Byl tam jako jediný evropský státník a tak jej i čínská strana vnímala. Přijel jako jediný, byl to jediný představitel Evropy, tak jeho přivítání bylo pompézní.
Nebyl přijat jako prezident České republiky, ale forma a způsob jasně dokazovaly, že jej přijali jako prezidenta Evropy.
Stání návštěva v kulisách přátelské osobní návštěvy
Je potom zcela pochopitelné, že Si Ťin-pching reagoval vstřícně na pozvání Miloše Zemana do Prahy. Jednak jel za osobou, která se nebojí prosazovat svou – to dokázal Miloš Zeman i v rámci rozhovoru pro čínskou CCTV, kdy si udělal srandu prohlášením, že jsme se vymanili z pod nadvlády Spojených států a Evropské unie, když řekl „my“, ale myslel spíše sebe, ale také tím, že před tím navštívil Moskvu a Peking.
Čínský prezident tak jen ukázal, že jiní evropští politici musí o návštěvu jeho excelence prosit, ale že Zemanovi stačí pozvat.
Přijetí čínského prezidenta v domácnosti Českého prezidenta – Zámek Lány, muselo sířit všechny proamerické posluhovače, jelikož právě spojení s domácím prostředím a lidskou vstřícností ukázalo, že staronová světová mocnost – Čína, nepotřebuje velkých gest, jen úsměv.
Čínská návštěva byla jen divadlo a havloidi na to skočili
Kritizovat čínské investice do České republiky je hloupost, když Čína vlastní tolik amerických dluhopisů, že by zkrachování Spojených států mohla řídit a i odstartovat. Navíc tato kritika je zcela zbytečná, když naše vlast je už z velké části rozprodaná na západ. Tak proč by již prodané nemohli koupit Číňané, když už to stejně není naše? Toho českého tady moc již nezbylo.
Jednu dobrou věc ale přítomnost Si Ťin-pchniga v Praze přinesla a to absolutní a konečné demaskování extremistů z řad havloidů.
Ti dokázali, že jsou stejně nebezpeční jako jakýkoliv extrémista. Napadání policistů Kalouskem to jen dokazuje. Jeho papalášství, že on může vše, je jen důkazem, že havloidi jsou zrůdy. Že mají dvojí metr a že jsou to bolševici mysli, kteří jakéhokoliv oponenta vedou ihned na hranici, aby jej mohli upálit, třeba jen mediální štvanicí, tak jak zrůdy Kalousek a Schwarzenberg lidsky, jako StBácká špína, zlikvidovali pana Ladislava Bátoru.
U nás nikdy nejde o Číňana, Rusa, či Američana. U nás jde vždy o to, že největší svině, si hledají veliké klacky, aby mohli kolem sebe mlátit. Doufejme, že si Kalousek a jemu podobní projdou cestou do pekel zapomnění takovým utrpením, které sami jiným způsobili.