Řešení? Bruselská říše v plamenech

Není dne, aby na nás neútočila zločinecká propaganda Bruselské říše. Nesouhlasíte z rozhodnutím Bruselské říše, kterou ovládá a řídí nepodlejší lidská špína, kterou kdy starý kontinent nosil? Tak jste extremista, nenávidíte demokracii, jste nácek a navíc vás nějaký pornoherec pro buzeranty ještě obviní z toho, že jste agentem Kremlu.

Radek Velička

Radek Velička

Ano to je rok 2016. Ano to je 21. století. Bráníte se agresivní invazi islámských psů? Jste šiřitel nenávisti. Jasně. Islám je náboženství míru, které nikoho nezabilo a ani jednu ženu neznásilnilo, žádné město nedobylo a křesťany v lásce ochraňuje před marťany.

Dnešní řešení je jednoduché

Ano, je o pravdu jednoduché. Lid musí si vzít svou moc zpět, jelikož každá vláda je volena z vůle lidu a mandát, je jí lidem propůjčen. A co s vládou, která místo lidu poslouchá bruselská prasata?

Poslat jí za propadliště politických dějin. Až se vláda lidu navrátí, tak i Bruselská říše lehne popelem a hrdé národy Evropy zaženou islamistický mor.

Evropa jako jeden muž musí mu-slimáckého psa hnát, jako z boží vůle král polský Jan III. Sobiesky pohanské psy od Vídně hnal. Dnes je ovšem úkol větší. Evropa, pokud se má ubránit, musí barbary hnát až za Konstinopol a na nad tímto městem musí být opět svatý Kříž vztyčen.