Biologický útok žlutým pylem

Tak podle Andyho Babiše, který lže kudy chodí, jeho Agrofert, který dočasně převedl do svěřeneckého fondu, pěstuje jen 5 % veškeré pěstované Řepky olejky a pyl co vytvořil pylový smog nad Českou republikou, není z jeho polí, ale je to z lesů a na vině jsou jehličnany, které jeho firmy kácí. Takže výroba nepřítele – stromu; pak legalizuje holiny místo lesů.

no ty koky – Babiš

Podle jiných jazyků, není prý lží, že Agrofert pěstuje jen 5 % tohoto „žlutého moru,“ ale zase je velmi pravděpodobné, že 95 % tohoto svinstva zpracovává, aby pak toto svinstvo v palivu ničilo motory Vašich aut. On nic on muzikant, jelikož právě toto svinstvo dovolila vláda v čele Mirkem „Prázným a Tupým“ Topolánkem.

Podíl Řepky olejky se meziročně nezvýšil v osevu širokých lánů, které díky této zemědělské politice jsou šiří a větší než za kolektivního zemědělství v dobách socialistických, avšak dlouhodobé pěstování tohoto svinstva rychleji odvádí vodu z přírody a hrozí díky tomu i větší riziko eroze půdy.

V kombinaci, že počasí přešlo skokově ze zimy, či pokusu o jaro rovnou do léta, má i za to, že právě zmíněné jehličnany, listnáče, ale i žlutý mor polí, kvetou v jeden čas. Tato kombinace je nepříjemná a to nejen pro alergiky, jelikož i osoby nealergické mají potíže s tolika pylem v ovzduší. Proto se dá tato situace nazývat i jako zasažení „pylovým smogem.“ Příroda se nám mstí biologickým útokem žlutého pylu. A kdo za to může?

Tak především špatná zemědělská politika, kdy se nevyplatí pěstovat skoro nic jiného než toto žluté svinstvo. Na vině jsou tak i nepřímo zemědělci. Ti však jsou v dané situaci spíše jako rukojmí. Pokud by nepěstovali nic a nechali na polích plevel, tak by pylu ubylo, jelikož by celé pole nekvetlo v jeden čas.

Bezpochyby je na vině i vláda Topolánka, která pod ekoteroristickým praporem zelených šílenců v čele s havloidním slouhou Brusíkem, toto svinstvo zvýhodnila nad jiné plodiny a Mirek si užíval u Silvia v Itálii pro něj nezvyklé pozornosti.

A co Babiš? Jeho „dočasně“ nevlastněný Agrofert na tom slušně vydělává. Pokud bude Babiš z politiky vyhnán, tak by se neměl vracet do Agrofertu, ale do arestu… důvodů je dosti.