Žihadlo ukrajinskému ministrovi a čurákovi Deščicovi

Andriji Deščico, ono se velmi rychle ukáže, kdo je a kdo není čurák. Nazvat takto prezidenta Ruské federace v situaci, kdy od převálcování celé Ukrajiny vojsky Ruské federace, Tě dělí jen shovívavost právě Putina, který Dumou schváleno, že může na Ukrajinu vojska kdykoliv vyslat, tak to může dozajista jen čuráčí hlava. Takto je asi 99,9% zločineckých ministrů kyjevské vlády postiženo. Ovšem u ministra zahraničí by se čekala asi i invence, než jen skandování s davem negramotných opičáků před velvyslanectvím Ruské federace v Kyjevě, že prezident sousední země a světové velmoci je čurák. VRV-II

A reakce? Ruský ministr zahraničí Lavrov na něj kouká jako halzlbába na pětitisícovou bankovku a netuší, jak s takovým výkvětem ukrajinského Majdanu komunikovat. Nadávat někomu do čuráků, v době kdy jeho země dluží miliardy za plyn, právě zemi, jehož prezidentovi nadává, může snad už jen absolutní debil. Dnes už plyn je zastaven. Nadávat ruskému prezidentovi do čuráků situaci, kdy ukrajinští vojáci v obrněné technice narušují ruské hranice, tak to může snad jen ukrajinský sebevražedný čurák. Už k rusko-ukrajinským hranicím směřují početné vojenské jednotky s tanky a obrněnými transportéry.

Ukrajinský ministr zahraniční: „Putin je čurák!“ Opravdu diplomatické prohlášení, snad jen hodné Zaorálka

Co bude ukrajinský zločinec Deščica asi vyřvávat nyní? Pomoc, pomoc? Asi by se měl velmi rychle a hluboko zahrabat pod zem, jelikož ruská prokuratura zahájila již vyšetřování v rámci genocidy rusky mluvících v Novorusku. Takto sám klidně může skončit před ruským soudem za válečné zločiny proti lidskosti a za schvalování a podporování genocidy vůči rusky mluvícím. A ten čurák v jeho tlamě asi polehčující okolnost nebude.