Žihadlo komunistickému prokurátorovi Ištvánovi

Ištváne, Ištváne, tak dlouho se chodí se džbánem pro šlichtu ke Šlachtovi, až se ucho utrhne. A že už je má od pohledu vytahané. Kde je vyšetřování nějaké mafie? Kde jsou zavření mafiáni? Prd. Mafián ani jeden. Jen kecy, kecy a křivá lhářská tlama prokurátora Ištvána. Lidé ve vazbě jako v 50. letech, kdy takto StB lámala lidi. Bijete je tam taky do krve? Jako kdysi. Asi jo, protože na ulicích krvežízniví policajti lidi bijí až do té doby dokud z nich nestříká krev, viz. České Budějovice. Tak víme, jak vyšetřování probíhá. Denně nakládačka, vybité zuby, však oni změknou, že prokurátore Ištváne.

Ale nějak se to nedaří, tak nám Poslanecká sněmovno, vydejte premiéra. To že není z ničeho obviněn, to je jedno. Obvinění se vymyslí, až bude bručet v base. No v base ve vazbě. Basa je luxus oproti vazbě. On se určitě k něčemu přizná, on je takový měkký, když jej nějaká Jana Nagy ovládala, tak vazební mučení Nečase, ovoce přinese. Dobrá konstrukce prokurátore Ištváne, že se tam do dvou dnů posere a přizná cokoliv, co si vymyslíte. A jeho výpověď už máte ve stole napsanou??? Prokurátore Ištváne?

Pamatujme, na každou svini se voda vaří… Dnes jsou to svině takové, zítra makové, ale i prokurátor může zle skončit. Protože žádný strom neroste do nebe a i svině se může svini znelíbit a řezníka na ni pozvat.