Okénko v Opavě. Policejní kriplové opět dokázali, že žijeme v policejním státě

Původně jsem se k tomu ani nijak vyjadřovat nechtěl, jelikož to je tak trochu kombinace nafouklé bubliny a kreténismu strážníků městské policie obecně a nemusí se jednat jen o Opavu, kde pro neznalé mají i blázinec. V okolí, když se řekne utekl z Opavy, tak mají na mysli, že daný je cvok. Takže policejní kripl z Opavy musí pak být cvok na druhou.

opavský policejní dobytek

Popis situace je jednoduchý. Řidič zaparkoval a nechal pootevřené okno od auta, aby mu tam pak nebyla moc horko, až bude chtít automobil opět využívat. Asi se vozidlo nebál. Ovšem porušil tak ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích, což je sice norma nová, ale český zákonodárce je druh živočicha lenivého, tak tento zákon je opsaná vyhláška z roku 1968, tzv. stovka. A zůstalo tam i bolševické ustanovení o povinnosti zabezpečit vozidlo proti zneužití, kdy špatným zabezpečením je i otevřené okno, jelikož by to případnému pachateli umožnilo rychle autem ujet. Dnes jen tak nemožné, jelikož máme elektronické zabezpečení vozidel. Tedy ustanovení “o oknech” je přežité.

Ve svobodné zemi by vůbec nevadilo, že v zákoně je paskvil, který neřeší dnešní dobu, nýbrž řeší minulost. Inteligentní policisté by vůbec nic neřešili. Jsou vůbec inteligentní policisté? Určitě! Já v to věřím, že jich drtivá menšina má mozek v hlavě, krom toho zbytku s kobylím hovnem v lebce. A dvě kobylí hovna v lebce právě úřadovaly v Opavě.

Pokud bychom nežili v policejním státě, kde kdejaký debil, který by v normální společnosti, která není totalitní, byl hoden leda tak sbírat po ulicích psí hovna, nebyl v uniformě městského gestapa, tak by se nestalo vůbec nic.

Pokud by se policista s mozkem a s inteligencí všiml otevřeného okna u vozidla, tak by tam ochotně nějaký ten čas počkal. A dočkal by se. Ti dva debilové v Opavě se také dočkali, ale reagovali zcela špatně. Správná reakce v svobodném státě by byla, že by dotyčného upozornili, že má otevřené okno a proto u vozidla počkali, aby se něco nestalo. Tečka, přání hezkého dne a sbohem.

Jenže my žijeme v policejním státě, tak dva kreténi v uniformě opavského gestapa se začali s dotyčným hádat, obviňovat jej z hovadiny a jako kreténi se chovali agresivně, což je u policejního dobytka běžné. Daný je poslal do řiti a odjel.

Situace, kterou jsem osobně několikrát zažil. Taky jsem pošuky v uniformách městské policie několikrát poslal rovnou do řiti a odjel. A nekonalo se nic, protože to byli pošuci, ale hrdí. Pošuci, kteří se nechtěli svěřit nadřízeným, že byli posláni, kam posláni byli a tím se ještě navíc ztrapnit. Oproti tomu opavští kreténi v uniformách Městské policie byli kreténi speciální. Dnes o nich víme, že jsou k ničemu, když řeší hovadiny, ale ani je neumí vyřešit, protože na ně občané kálejí jako psi na placatý kámen. Ti se pak jako kreténi speciální začali mstít. Na každou, i na policejní, svini se voda vaří.