Soudkyně vražda jako vražda, ale to se mýlí. Bartuška za schvalování potrestaný asi nebude

Tak jen pro srovnání, že žijeme v totalitě. Jedno prase může vraždy schvalovat a je bez trestné a druhé prase je schvalovat nesmí:Politická-korektnost

Bartuška: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku,“ stíhání nezačalo, trestní oznámení bylo vyhodnoceno jako nedůvodné. Celý text o schvalování vražd.

Kesudis: „Jsem vděčný afghánským odbojářům, že nás těch šmejdů zbavili,“ jeden rok s odkladem na 30 měsíců, za komentář o zabitých českých vojácích.

Soudkyně Kateřina Kohoutková měla o Kesudisově vině jasno. „Veřejně vychvaloval pachatele, vychvaloval vraha tím, že se postavil na jeho stranu,“ prohlásila Kohoutková, citovaly soudkyni v žoldu Spojených států Novinky.cz.

Takže tady máme svobodu slova jako za bolševika, můžeme mluvit cokoliv, jen to musí být schváleno. Je tragikomické, že se obětí stal právě komunista, kteří pociťovali jako opozice největší svobodu slova, ale doba se mění a válka je za humny, proto všichni kdo nejdou s vládou národní zrady, levice, či pravice, to je jedno, tak musí být potrestání.

Takže jednoduše. Když vraždy schvaluje nacistický pohůnek na rusky mluvících Ukrajincích, tak je to v pořádku a když vraždy schvaluje komunistický blb, tak je to trestné. Inu, musíte si vybrat, co schvalovat…