Jsem autorem slova „havloid.“ Co to slovo opravdu znamená?

Redakční kolega mi napsal: „Budu taky o Tobě psát článek. MF DNES vydala seznam slov, které podle ní jsou vulgární a urážejí podporovatele migrace. Je tam i ‚havloid.‘ Takže se nediv.“ No tak jsem zapátral a opět a mylně je to slovo považováno za vulgární a navíc spojeno s migrací. Což je úplná volovina, jelikož jsem jej prvně použil cca v roce 2010 nebo 2011. Tak nějak.

zrůda

zrůda

Slovo „havloid“ se zásadně píše s malým „h“ jelikož je úmyslně bráno jako slovo, které označuje něco neživého, ač naráží na osobu a tím je kontroverznost toho slova vyčerpána. Takže spíše poťouchlost, než sprosťárna, jelikož nejsou „havloidé,“ nýbrž jsou to „havloidi.“ To může být nekorektní, ale není to urážlivé, spíše zesměšňující. Příklad: Místo ten Pehe, to Pehe.

havloid – Člověk, který se za Vaše peníze Vás pokouší přesvědčit o jeho pravdě a to za použití všemožných prostředků, jako je i násilí, lži a propaganda

Co to slovo vůbec znamená? Ano, je inspirováno dramatikem, alkoholikem, posledním komunistickým prezidentem ČSSR, posledním prezidentem ČSFR a prvním prezidentem ČR a protiústavně zvoleným druhým prezidentem ČR, kdy aby byl podruhé zvolen, tak republikánského maskota a baviče Sládka uvěznili do vazby, nebo jej drželi na Cele předběžného zadržení, to přesně už nevím. Ano je to slovo inspirováno Havlem, Václavem Havlem.

Dobroser, Havloid a hnědoobčan MF DNES sepsala slovníček českých odpůrců imigrace

Proč Havlem? Kolem Havla se vyrojila skupinka lidí svobody se štítící, kteří mají patent na rozum a za použití všech prostředků, tedy lží, nenávisti a manipulace, se Vás pokoušejí přesvědčit o jejich „pravdě a lásce.“ Proto sekta kolem Havla, jako „havloidi.“ Po skonu jeho omezenosti, se hysterie těchto lidí změnila v šílenství a slovo „havloid“ zlidovělo, kdy k absolutnímu zlidovění došlo při první prezidentské volbě lidem. To havloidi už používali přímo nebezpečné taktiky k podpoře jejich Knížete a prohráli.

Slovo havloid není vůbec pejorativní, jak ve své úvaze kdysi zmínil Petr Pithart, nebo zmíněné Pehe, či jak jej dnes prezentovala stoka lží a manipulace v rukách Babiše – MF DNES. Slovo havloid má jasný obsah, ač jej možná uživatelé zneužívají, ale za to já už nemohu, za to může zlidovění slova.

Takže slovo havloid znamená: Jedná se o člověka, který se za Vaše peníze Vás pokouší přesvědčit o jeho pravdě a to za použití všemožných prostředků, jako je i násilí, lži a propaganda.