Mafiánské praktiky orgánů činných v trestním řízení. Je Ištván kápo?

Rozhodnutím Nejvyššího soudu se začíná drolit monstrosní mafiánská akce Policie a Vrchního státního zastupitelství v Olomouci. Ištván stáhl žádost o vydání Nečase poslaneckou sněmovnou a exmistři jsou na odchodu z protiprávně uvaleného vazebního stíhání, ač je Ištván stále nechce pustit a vězní je dále nezákonně. Proto je třeba upozornit na kontroverzní body v celé kauze, které jasně dokazují, že mafií v České republice nejsou nějací mediálně vytvoření „kmotři,“ ale právě ti, co by po mafiánech měli jít.

Mafiánské propojení protikorupčních neziskovek, orgánů činných v trestním řízení a novinářů

Údajným kmotrům a na ně údajně napojených politiků stále okopávají kotníky netransparentní organizace typu Nadační fond proti korupci nebo šílenec v advokátním rouše Láska. Českou mafií jsou jednoznačně orgány činné v trestním řízení, které jsou velmi úzce spojeny s novináři. Toto dokazuje zbraslavské dostaveníčko Bradáčová, Šlachta a Moravec.

Jak informoval Petr Hájek na serveru protiproud.cz, tak nejen Ištván a Bradáčová prošli speciálním školením, tzv. amerických poradců, které přirovnal poradcům sovětským, kteří takto řídili poválečné komunistické Československo. Proto uvedení vrchní státní zástupci nemohou mít žádnou důvěru a měli by na své posty rezignovat, jelikož je podezření, že jsou agenty cizích mocností. Vůbec nehraje roli, že je to mocnost spojenecká.

Vše to krásně zapadá mozaiky, kdy ze stejného je obviněn zakladatel Nadačního fondu proti korupci Janeček, kdy již při zakládání fondu porušoval platnou legislativu, proto mu fond nebyl ihned založen. V té fázi nastoupily média, aby zpracovala veřejné mínění, že se jedná o státní šikanu. V čele tohoto tažení za Janečka stál právě Moravec, který byl přistižen právě na Zbraslavi v povedené společnosti. A tím se kruh uzavírá.

Je nutné připomenout, že ještě jedno pojítko má tato mafie a to je Karel Randák, který úspěšně asistoval při pádu vlády Mirka Topolánka a nyní asistoval na dehonestaci Nečase a jeho okolí. Tento povedený exagent je v přímém spojení s Janečkem a ten přes Moravce napojen na mafiánský spolek v orgánech činných v trestním řízení.

Znásilňování místní příslušnosti orgánů činných v trestním řízení na politickou objednávku; Vedou všechny cesty do Ostravy? A proč?

V případě, že výše uvedené mafiánské organizace potřebují zneužít své moci, jak protiústavně, tak protizákonně, tak začnou znásilňovat místní příslušnost orgánů činných v trestním řízení, aby mohly politiky veřejně a nenávratně pošpinit, přilepit jim ve spolupráci s médi nálepku „zločince“, případně si je nechat vydat k trestnímu stíhání zmatenou Poslaneckou sněmovnou, která je zase pod tlakem médií a novinářů, nebo je přímo zadržet, či vazebně stíhat. Poslední případ, jasně ukazuje na nelegálnost vazebního stíhání.

Jen si okrajově připomeňme kauzy z minulosti, kdy mafiánské soukolí nebylo ještě promazáno a nefungovalo tak, jak funguje nyní. Dnes si troufnou i na Vládu České republiky, respektive premiéra, z kterého si vyrobí expremiéra a řadového poslance. Prvním varováním mělo být policejní zadržení tehdejšího leadra ODS Mirka Topolánka a jeho spolupracovníka Marka Dalíka, kdy to dozorovala státní zástupkyně v Ostravě, jejich eskortování policejní helikoptérou do Prahy a vyšumění celé kauzy.

Další případ nebyl tak lehký, jelikož se jednalo o ministra vlády právě Mirka Topolánka, který byl po své zkušenosti obezřetný, a stíhání ministra Čunka bylo neúspěšné. Ovšem na scénu nastoupil právě dnešní vrchní státní zástupce Ištván a procesy nebyly právě standardní, proto i kauza „Čunek“ do všeho zapadá. Tehdy taky média udělaly svůj kus práce k pošpinění Jiřího Čunka, kdy mu krom psí hlavy nasazovali i hlavu rasisty a xenofoba.

Tři vazebně stíhaní exposlanci Tluchoř, Fuksa i Šnajdr skončili právě v tom namazaném soukolí mafiánského spolku. Kdy místní příslušnost byla znásilněna a v jejich případě rovnou dvakrát. A vůbec promíchání vícero operací do jedné způsobilo mediální zmatek. Ovšem ten byl určitě úmyslný. Toto si ovšem probereme detailněji, protože za tím může být více, nežli jen znásilnění místní příslušnosti.

Praha, Olomouc, Ostrava a zpět

„Trafikanti“, vojenští zpravodajci a Jana Nagyová byli zadrženi v Praze, „údajná“ trestná činnost měla proběhnout v Praze. Proč údajná? To zatím nechme stranou, vrátíme se k tomu. Dozorováním bylo pověřeno Vrchní státní zastupitelství v Olomouci. Proč? V Praze tomu velí spřátelená agentka Bradáčová. Ovšem u ní by mohla veřejnost procitnout, jelikož ta stojí za více než jednoletou vazbou Davida Ratha a taky se tam místní příslušnost znásilňovala, jelikož „údajná“ trestná činnost měla být páchána na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Ovšem co naplat agentka Bradáčová tehdy působila jinde, tak se to vše odehrálo v Litoměřicích v Ústeckém kraji.

Možná bychom mohli přistoupit i na úvahu, aby řízení nemohlo být ovlivňováno, jelikož se jednalo o vysokou politickou hru, tak proto vše přesunuli z Čech na Moravu, ale toto jsou vždy jen pohádky pro hloupé, jelikož v naší malinké zemičce je všude a k všem blízko. Ovšem nyní přichází ta nejzávažnější otázka. Případ dozorovalo Vrchní státní zastupitelství v Olomouci, ale najednou vše skončilo na pobočce a to právě v Ostravě.

Proč Ostrava? Spřátelený soudce napojený na výše pojmenovanou chobotnici? Takový soudce, který vesele rozhodne o vazebním stíhání tak, že když proti tomu vazebně držení podají stížnost, tak jeho nadřízený soud nemůže o této stížnosti rozhodnut, jelikož ve spise nejsou materiály, aby o této stížnosti mohli vůbec rozhodovat. Tak na jakých podkladech byla na vazebně stíhané uvalená vazba? Odpověď se sama nabízí, ale otevírá další otázku. Bylo to jen na svévůli soudce, který na mafiánské frašce s agenty cizích mocností spolupracoval a tím pomohl zapříčinit pád vlády?

Proč případ nezůstal v Olomouci? Měla „chobotnice“ z Olomouce strach? Ano, mohla jej mít. Protože zůstat to vše v Olomouci, tak mohla celá „akce“ skončit ihned jak začala, teda sice až po 48 hodinách, ale to právě nemohli potřebovat. Bylo třeba zmanipulovat přes média lidi, aby chtěli krev a stíhané ihned považovali za vinné. Česká televize s Václavem Moravcem a jiná média jsou v tomto opravdu mistrovská.

Tím nebezpečím, které v Olomouci na „chobotnici“ číhalo, byla bezesporu soudkyně Langerová, manželka exministra Ivana Langera, který k celé kauze nemlčí a orgány činné v trestním řízení a média označuje, za viníky celé nezákonné situace. Rozhodnutí Nejvyššího soudu mu jasně dává za pravdu a kvikot z médií a různých aktivistů a mafiánů z mafie orgánů činných v trestním řízení na tom nic nezmění. Nikdy se již nedozvíme, zda by o tom právě ona nerozhodovala.

Právě v případě soudkyně Langerové na „chobotnici“ číhalo nebezpečí, že by stíhání zůstali na svobodě a mohli se účinně bránit mediálnímu lynči. A že tato soudkyně umí rozhodovat nestranně, dokázala na případu tykadlového kresliče Smetany, kdy její první rozhodnutí trestním příkazem „na podmínku“, bylo jen mateřské pokárání. Ač oznamovatelem byla ODS, kdy její manžel je členem ODS. Jak případ skončil, to už je zase o médiích, ale i o určitém duševním rozpoložení Smetany samotného.

Zločin a trest

Je škodou, že Nejvyšší soud rozhodl jen o vyjmutí exposlanců z moci orgánů činných v trestním řízení, jelikož se na ně vztahovala v inkriminované době imunita. I toto je možná důvod, proč Ištván stáhl žádost na vydání Nečase, jelikož nyní má jasný judikát. Ovšem u tria Fuksa, Šnajdr a Tluchoř měl obdobný judikát k dispozici, kdy na základě stejného výkladu byli osvobozeni poslanci obvinění s korupce Bárta a Škárka. Proto u trojice tzv. trafikantů je zločinec jen jeden. Podezření padá právě na Ištvána, jelikož tím, že věděl, jak soud rozhodl ve věci Bárty a Škárky a vědět to musel, jelikož z titulu jeho funkce je to povinnost, tak se mohl dopustit zneužití pravomoci úřední osoby.

Politická dohoda, která udržela Nečasovu vládu u moci, určitě nebyla nic trestného, protože si na ní nikdo z viněných nepolepšil, ale to nechme stranou. Byla bezesporu nechutná, to jistě a udržela u moci vládu, která taky nebyla nic moc. Ovšem měnit přání k svržení vlády některých kruhů za kriminalizaci lidí a jejich věznění hraničí s policejní totalitou a likvidaci občanských svobod.

Další nehoráznost, která hraničí s právě tím činem, z kterého je obviněna Jana Nagyová, tedy zneužití pravomoci úřední osoby, je právě její obvinění z tohoto činu. Je jí kladeno za vinu, že nechala vojenskou rozvědkou sledovat civilisty. Toto obvinění spočívalo v účelovém osočení a likvidaci Petra Nečase, jelikož je účelové a zmanipulované. Jak mohla vrchní ředitelka Nagyová zneužít pravomoc, když žádnou vůči rozvědce neměla. Je jen hloupostí velitelů, že se od ní nechali úkolovat a je jedno jak vystupovala, oni by měli znát zákony a dle nich postupovat.

Proto je na celé věci absurdní to, že právě tito dva a patrně i orgány činné v trestním řízení v této kauze páchaly trestnou činnost. Je ale právě českým poměrům odpovídající, že zločinci jsou na svobodě a nevinní za mřížemi. Nakonec budu citovat Petra Štěpánka zakladatele ODS, který na svém Facebooku uvedl: „Boží mlýny sice melou pomalu, ale na každou svini se někde vaří voda. I na toho šmejda Ištvana jednou dojde.“