Proč se Evropa nevypořádá s muslimy, tak jako Američané s Japonci po napadení Pearl Harboru?

Evropa, tedy její polovina, která je násilně integrována v Bruselské říši, je ohrožena invazí muslimů. Tato váleční invaze a operace je sice vzdáleně podobná japonskému útoku na americkou námořní základnu v Pearl Harboru, avšak důsledky obou válečných operací, jsou stejné a nebo mají mít stejný cíl.

Co prováděli nacisté Židům, to dělali Američané Japoncům

Co prováděli nacisté Židům, to dělali Američané Japoncům

Spojené státy, po napadení svého přístavu a faktickém zničení jejich pacifické flotily, se ocitly s militaristickým Japonskem ve válce. První reakce společnosti byla ostře protijaponská. Vše co jen vzdáleně připomínalo Japonce či Japonsko bylo nepřijatelné, ničené a zesměšněné. Situace došla tak daleko, že ve Washingtonském parku byly pokáceny veškeré japonské třešně.

Americké koncentráky z roku 1942 pro obyvatelstvo japonského původu

Internační tábor Jerome v Arkansasu. Podobnost s táborem v Birkenau je čistě náhodná...

Internační tábor Jerome v Arkansasu. Podobnost s táborem v Birkenau je čistě náhodná…

K tomu se pak přidala i federální vláda a zřídila pro obyvatelstvo japonského původu, japonské občany, japonského vzhledu či podezření, že se jedná o někoho japonského, koncentrační tábory. Vystavěny byly ve státech Arkansas, Idaho, Wyoming, Utah, Kalifornie, Arizona a Colorado.

Vláda Spojených států jim sice říkala integrační, ale jen ze západního pobřeží, kde se čekala námořní invaze Japonska, bylo do těchto táborů zavřeno skoro 110 tisíc lidí, kdy většina z nich měla americké občanství. Těch bylo až 62 %, kdy se převážně ve Státech již narodili.

Nakonec v koncentračních (integračních) táborech skončila i určitá část podezřelých etnických Němců a Italů, se kterými byly následně Spojené státy ve válce v Africe a Evropě.

Integrace či koncentrace? Je to jedno jen propaganda, prostě jek německé koncentrační tábory, tak americké integrační tábory byly lágry. Jen Američané to nestihli dotáhnout na tábory vyhlazovací, jelikož válka skončila a oni jen tak z rozkoše vyhladili Hirošimu a Nagasaki.

Američané vs. nacisté v rámci vyhlazování

americká nukleární genocida na japonských civilistech

americká nukleární genocida na japonských civilistech

Lze toto vůbec srovnat? Vše lze srovnat, to nás učí americká propaganda globálně univerzální pravdy.

Američané nevraždili v Integračních táborech pro osoby japonského původu, ale masově atomovými bombami, tedy dvěma útoky, kdy vyvraždili, přímo či následně, až 410 tisíc osob. Tolik obětí Hibakuša (označení pro postižené nukleárními bombami) uvádí Japonci.

A jak na tom byli Němci v rámci Auschwitz a Birkenau (Osvětim a Březinka)? Lágry tam byly v provozu od roku 1940 do roku 1945 a smrt v nich našlo okolo 1,2 milionů osob. Za pět let. Za dva dny zvládli Američané 35 % !!!

Obrana Evropy před islámskou invazí

Radikální muslimské larvy

Radikální muslimské larvy

Připomenout si minulost je vždy důležité. Islámská invaze do Evropy nenese typické příznaky válečné invaze, tak jak ji známe z 19., 20., či 21. století. To bude asi tím, že k nám provádí invazi antizivilizace, která svůj vývoj zastavila někdy v 5. století, kdy přijala korán, tak jak jej zločinec, lupič, vrah, povaleč a pedofil Mohamed vyzvracel světu.

Tudíž je to invaze plíživá, kdy probíhá formou vetřelců, přivandrovalců a invazistů, kteří již započali v Evropě vraždit a na jejich podporu se vyslovují osoby, které se již v Evropě narodily, ale původ mají ve společnosti, která se satanské ideologii, tedy islámu oddala.

A důležitý vykřičník! Islám nelze srovnat, v počtu obětí, s žádnou ideologií. Ani s nacisty, ani s komunisty, snad možná s totálním vyhlazením Indiánů v Severní Americe. Ale asi i tak statisticky vede. Jelikož vraždí a plení více jak 1.500 let.

Inspirace Spojenými státy

Koncentrák pro Japonce - Američané započali ze zušenostmi s koncentráky pro indiány

Koncentrák pro Japonce – Američané započali ze zušenostmi s koncentráky pro indiány

Bylo by tedy nějakou chybou inspirovat se Integračními tábory pro japonské obyvatelstvo, které úspěšně využily Spojené státy? Ovšem kdyby bylo tak pak můžeme skoro po 40 letech, jako Američané přiznat chybu, a až bude mír, odškodnit, ty kteří se toho odškodnění dožili, jako byly integrované osoby japonského původu ve Spojených státech odškodněny. Odškodnění – 20 tis. USD. Což byla v době jejich integrace asi suma necelých dva tisíce dolarů.

Tudíž pokud nás jeden vetřelec v rámci jejich parazitování v Evropě vyjde na 1.000 € měsíčně, tak odškodnění by vyšlo, dle amerického vzoru, a navíc v dnešních cenách, na 100 € jednorázově. A ještě bychom zastavili jejich Džihád v Evropě. Bůh žehnej Americe.