Při aktivitách Babiše mne napadlo okřídlené: Dejte bláznovi klíče od hajzlu…

Tak upřímně nevzpomněl jsem si na to okřídlené v souvislosti s Babišem, ale v rámci setkání s podobně myšlenkově a duševně nemajetným tvorem odjinud. Ovšem na “šéfování” Babiše na financích to taky přesně sedí jako nočník na prdel: “Dejte bláznovi klíče od hajzlu a všichni se pak posereme.” Ono to už začíná. Schvalováním dotací pro jeho Agrofert, kde údajně za každou investovanou korunu vydělá jeden halíř, to prý i přes ty dotace. No asi řídí stát jako svou vlastí firmu. Tedy vede tupé stádo ovcí na porážku.

Agent NWO BabišAby si mohl “sám sobě” vyplatit dotaci, tak se s nožem vrhl po krku sociální skupině, která po nikom nic nechce a stará se sama o sebe, tedy na živnostníky. Boj který drobným živnostem v rámci registračních kas internetem připojených k finančnímu úřadu vyhlásil, je jako boj komunistů po Druhé světové válce vůči živnostenskému stavu. Jediným cílem Babiše a jeho babišpóvlu je totální likvidace jedné třídy.

Tudíž krátce a výstižně: Babiš vyhlásil třídní boj a třídní boj je válka. Ve válce mají oběti útočníka právo na obranu. To zná i platná ústava. Jaký ten boj bude, jak ta válka s českým oligarchou, řízeným asiněkde z Brusele a potažmo FEDu , dopadne uvidíme. Prostě Češi jsou zvláštní národ. Prvně si nechávají posrat hlavu nějakým Husákem a nyní si importovali a jako debilové zvolili Babiše. Děkujeme.