Orgáni Ištván a Šlachta porušovali podle výroku soudu zákon; Ve svých funkcích zůstávají a chechtají se Vám

Každý kdo poruší zákon je nějak potrestán. Vždy na takového hříšníka čekají sankce. Ovšem jedné skupiny lidí, tedy se jedná vesměs o nadlidi se to netýká – Orgány činné v trestním řízení. Od policejnprokurátorské mafie a ž po mafii justiční. Že je to tvrdé a odvážné tvrzení? Kdepak jen pravdivé. Příklad: duševně nemajetný, hloupý a pro reálný život nepoužitelný prokurátor Ištván a jeden ušatý policajt, co souloží s další odpornou prokurátorkou, Šlachta porušili v rámci trestného stíhání brutálně zákon a jsou na svobodě a smějí se. Tak to je cesta rovnou do prdele.

Duševně nemajčetný a patrně i nemocný Ištván

Duševně nemajčetný a patrně i nemocný Ištván

„Česká republika se omlouvá za nezákonný postup a nezákonné trestní stíhání poškozeného Marka Šnajdra, které vedlo Vrchní státní zastupitelství v Olomouci, jakož i za jeho nezákonnou vazbu. Tento nezákonný postup vedl k profesní a společenské újmě poškozeného, za což se Česká republika Marku Šnajdrovi omlouvá,“ uvedlo ministerstvo spravedlnosti a stejně formulovalo také omluvy pro Fuksu a Tluchoře.

Ministerstvo má trojici kromě omluvy také odškodnit částkami od 507 tisíc do 847 tisíc korun. Zaplatí to viníci? Ne, zaplatíme to my všichni z rozpočtu. Proč? Protože po nadlidech není možné chtít ani inkasovat napáchanou škodu.

V normální zemi, kde nevládnou fízlové, policejní buzeranti, odporní a krvežízniví prokurátoři a na vrcholku deviantní justice, by Ištván se Šlachtou už vydělávali na 847 tisíc ve vězeňském mundúru v kamenolomu.