Inzerát: Hledá se provozovatel veřejných záchodků, který je ochotný si je nechat důstojně přejmenovat

Zítra tomu bude 25.let, co nastal velký okamžik Velkého Sametového Podvodu Komunistů (VSPK). Do čela tajné služby vynesly kreténa pěstovaného StBáky k tomuto účelu, Václava Havla, který se tak stal posledním prezidentem komunistické diktatury a policejního státu ČSSR. Havel přísahal po svém zvolení na Ústavu ČSSR, věrnost socialismu a socialistickému lidu. Tak jakýpak to byl demokrat, byl to prostě reformní komunista  a pak začala masáž a vymývání mozků, která nabrala nechutných obrátek po jeho skonu dne 18. 12. 2011. Minuty ticha, proslovy, jízda mrvolky na lafetě, lavičky, Schwarzenberg jako maskot havloidů, Vzbouřené kundy z Ruska jako nositelky ceny Václava Havla a jiné nechutnosti a zvrácenosti.

Veřejné záchodky Václava Havla

Veřejné záchodky Václava Havla

Je důležité o tom mluvit, že tomu tak bylo. Nesmíme zapomínat, jelikož opomenutí pravdy, by z nás mohlo udělat nevolníky ve jménu zla, lží a nenávisti, tedy hnusu co Havel, celý svůj život šířil a veškeré své činy, co dělal, dělal jen proto, aby z toho měl svůj užitek. Po přejmenování Letiště Praha v Ruzyni po tomto přízemním a nechutném člověku je nutno pokračovat v mánii přejmenovávání a pojmenovávání.

V Brně to vystihli. U “Zelňáku” byla jako by ulička, spíše takový koutek, který místní opilci používali ke kálení, močení a zvracení. Jak výstižné, to měl podle disidenta a blízkého přítele Wolfa, Havel také velmi rád, kdy se s chlapečky rád ve zvratcích válel po podlaze a “pusinkoval” se s nimi. Tak mile to Wolf popsal, ty homosexuální orgie. Někteří, kteří byli Havlovi po vůli za mlada se pak dostali k zajímavým funkcím. Jeden takový Saša se stal velvyslancem v USA.

A proč ten inzerát? Protože je důležité pojmenovat po Havlovi to nejdůstojnější místo, které by jej vystihovalo v celé kráse a přirozenosti: Veřejné záchodky. Proto hledáme v rámci skupiny serverů …bezpolitickékorektnosti! provozovatele záchodků, který by byl ochoten nechat si své záchodky přejmenovat na “Veřejné záchodky Václava Havla.” Slavnostní ceremoniál za přítomností médií by se mohl konat 18. 12. 2014. Takový dárek havloidům k výročí k úmrtí jejich modly.