Martina Zavadilová o otci: Splnil se mu celoživotní sen, dostal se ke korýtku

Před časem dcera odborového předáka Zavadila Martina v rozhovoru pro deník Blesk prohlásila, že se za svého otce stydí a jeho názory nesdílí. „Jako pravicově zaměřený člověk s ničím, co říká on a další odboroví předáci na demonstracích a nesouhlasím.” Dále se rozpovídala o tom, že odboráři jsou vlastně zbyteční a že její otec je takového charakteru, že si jej nemůže vážit, ale spíše jím pohrdat.

“Já bych hrozně chtěla slyšet od některého bosse odborářů, čeho sám v životě dosáhl a kolik pracovních míst vybudoval, když tak dobře radí zaměstnavatelům, jak se mají chovat ke svým zaměstnancům, jak s nimi mají zacházet a jaké výhody jim mají poskytovat. To ale nikdy od nikoho z nich neuslyším,“ dodala Martina Zavadilová pro Blesk.

O lidských kvalitách svého otce uvedla: „Já si o člověku, který opustil mámu se dvěma malými dětmi, nemyslím nic dobrého. A nevím, kde se to v něm vzalo. Splnil se mu ale jeho celoživotní sen, dostal se ke korýtku.“

Tak takový jedinec je pro pražské sociální demokraty tím správným na lídra kandidátky do předčasných voleb v Praze. Pražská sociální demokracie si jedničku do voleb umí vždy vybrat zcela speciálně a až delikátně. V minulých volbách to byl dnešní ministr Pecina, který v rámci SSM v listopadu 89 připravoval petici, že se ostravští studenti VŠB distancují od studentského hnutí.

Foto: www.blesk.cz