Je horko, Babák se Schwarzenbergem se zbláznili

Dnešní neděle sice nebyla moc horká, ale někteří politici asi byli dlouho na sluníčku, jelikož jejich prohlášení jsou buď následkem přehřátí, nebo se rovnou zbláznili. Nevím, co mají poslanci Babák a Schwarzenberg společného, krom toho že oba jsou maskoty svých stran. Jeden větší druhý menší, ale jejich dnešní prohlášení, ty teda stojí za to.

Prostě tito dva se rozhodli soutěžit s dalším poslancem Bártou o titul největší blbec mezi blbci z Poslanecké sněmovny. Babák svým prohlášením, že lepší žid ministrem financí, než Kalousek. A Schwarzenberg zase přirovnával prezidenta Zemana a dnešní situaci s jeho vládou k přebírání moci nacisty v 30. létech minulého století v Německu.

Schwarzenberg by si měl vybrat. Prvně Zemana přirovnává ke Gottwalldovi a pak k Hitlerovi, oba jsou plně zavrženíhodní, ovšem i Schwarzenberg je zavrženíhodný, jelikož je potomkem roku, který vlastnil koncentrák v Letech. Schwarzenberg i Babák by měli spíše odejít z veřejného života a více neškodit. Jeden tupou blbostí a druhý tupější blbostí. O babrákovi Babákovi více se zmiňovat je zbytečné.