Letos vlajka EU na Hradě, příští rok vítězství ČSSD ve volbách do Parlamentu EU – vše v režii eurofederalisty Zemana

Miloš Zeman je sice skromného ducha a potřeb, avšak své cíle si stanovuje vysoké a zdolává je, tak dlouho dokud je nezdolá. Ovšem není pro něj cizí si pomoci nějakou levárničkou, ostatně je to sice pragmatik, ale také bývalý komunista, tudíž levičák. Co starý jezevec vymyslel na rok 2014, teda na rok super volební? Velké překvapení pro všechny eurorealisty a europesimisty ve formě shnilého jablíčka a pro všechny ostatní odpornou předvolební kampaň, kde se v tématech nevyznáte.

Sociální demokracie má vítězství do poslanecké sněmovny v roce 2014 jisté, je to její povinností vyhrát. Součastná vláda dělá vše možné i nemožné, aby se strany této vládní koalice do příští vlády nedostaly, a některé se nedostanou ani zpět do sněmovny. A pokud volby nebudou předčasné a tomu nenasvědčuje nic, jelikož zákopová válka mezi opozicí a koalicí utichla, a vnitřní koaliční spory nepřipraví prasátka u ministerských korýtek o korýtko samé. Tak bude to překvapení.

Proto můžeme počítat s tradičními volebními dny v pátek a v sobotu, ale pozor, v květnu 2014 budou i volby do Evropského parlamentu a ty se mají konat v termínu od 22. do 25. května 2014, kdy členské státy si podle volebních zvyklostí samy určí den voleb. Prezident Zeman tyto volby chce sloučit, aby se volilo, jak do Poslanecké sněmovny, tak do Evropského parlamentu a evropská směrnice mu to umožňuje a kalendář tady, proto může volby do poslanecké sněmovny vypsat na 23. a 24. května 2014 a zároveň v tento termín i volby do Evropského parlamentu.

Příští rok bude tvrdou porážkou rádoby pravicových stran, je pravdou, že za období po listopadu 89, tady žádná relevantní silná pravicová strana, ať libertariánského, nebo konzervativního, střihu nevyrostla. Veškeré pokusy skončily špatně nebo do dnes bojují s voličskou podporou někde kolem 3 %. Středový projekt občanských demokratů, který chvíli vykrádal socialistický program, chvilkami liberální myšlenky na řízení ekonomiky a tradiční hodnoty, snad už ani nepřipomínal, po super volebním roce patrně končí díky nemoci vychovat vůdčí osobnost, pokud nedojde na zázrak a pokoru, tak jako předvedla za poslední 4 roky KDU-ČSL, jenže katolíci na zázraky věří a s pokorou to mají také jinak.

Spojené květnové volby jsou nabídka Zemana socialistům, jak porazit všechny nepřátele, ze všech stran spektra, kdy podporovatelé socialistů mohou z Brusele dojíždět jako na běžícím pásu, může být zpuštěna tak nechutná kampaň, jen aby žádná europesimistická nebo erorelistická neuspěla. Barroso si to odbude již nyní v dubu, ale proč by nepřijel za rok zas, tak jako Schluz, Van Rompoy a jiní exoti. Naštěstí jsou oba volební systémy odlišné, a pokud pod touto hrozbou vznikne volební uskupení za české národní zájmy v EU, kde se spojí všechny europesimistická a eurorealistické, či protievropské síly, tak mají šanci na úspěch a tyto tábory mají výrazné osobnosti, které dokážou voliče přitáhnout.

S výhrou socialistů do poslanecké sněmovny nic nenaděláme, tam se musí pracovat na eliminaci velkého zisku mandátu, tudíž zabrat, co se dá. A opozice se pak vesměs moc nehádá…jelikož jí je to k ničemu.

Vše co zbylo na boj proti federativní Evropě, která je dnes jen velkým průtokovým ohřívačem peněz, které neracionálně a škodlivě přerozděluje, vymýšlí nařízení a řídí jí nikým nevolené elity s chorobnými představami, se musí semknout a pokusit se o jednotu. Bude třeba zapomenout na nesváry z minulosti a osobní spory a pod českým praporem zvítězit v Euro volbách a tvrdě hájit a obhajovat národní zájmy v Evropském parlamentu, po vzoru poslanců britské UKIP.