GLOSA: Když nemá Petr „Rocky Horror“ Nečas „gule“, tak by měl do nich nakopat Kalouska

Nečas zvaný i zbabělá bába z Rožnova je asi nejslabším premiérem v dějinách. Na vše kouká vyplašeně s otevřenou hubou, sem tam zařve a pak zaleze pod stůl, kdyby náhodou nějaká rána přiletěla. Této jeho vlastnosti perverzně zneužitá největší slizká postava české politiky, který je neustále pod vlivem alkoholu anebo v přímém přenosu na zpravodajských stanicích zvrací. Ano, řeč je o nejlepším ministru financí v naší galaxii, ač z financí rozumí jen tomu, že za peníze lze koupit kořalka.

Tito dva vládní představitelé se opětovně střetli a přes média si vyměnili vzkazy. Nečas se zmohl jen na „HU HU“ a jeho huhňání opravdu znělo legračně. Kalousek jej rovnou poslal někam. Jak by se měl zachovat premiér? Měl by vyslyšet rady senátora a primátora Teplic Jaroslava Kubery: „Bývá zvykem, že nějaký stát vyhostí například tři diplomaty a dotyčná země na to reaguje vyhazovem stejného počtu zaměstnanců ambasády. Proč by premiér Nečas TOP 09 nemohl vyhodit z vlády třeba ministry Hegera, Kalouska, nebo tu družinářku Hanákovou. Vláda by zřejmě dovládla do voleb a možná by to tak bylo celkově lepší.“ Já bych mu doporučil vyházet všechny z „topky“ včetně degenerovaného senilního staříka Schwarzenberga, který se chová jako vlastizrádce a škodí nejvíce naší zahraniční politice v dějinách.

Jenže Petr „Rocky Horror“ Nečas na to nemá. On je ukázkou největšího sraba, který kdy po Strakové akademii chodil. Ovšem mohl by se zachovat, tak jak to srabové umí. Nemá koule vyhodit ministry TOP 09 z vlády, tak by mohl v přímém přenosu nakopat Kalouska do koulí a pak se schovat pod stůl, to by zvládnout mohl. Byla by alespoň sranda, a kdyby jej nakopal řádně, tak máme jistotu, že se ten sliz Kalousek už nebude rozmnožovat a zasrávat naší společnost podobnými zhovadilci, jako je on sám.