GLOSA: Homosexualismus ohrožuje především homosexuály

Musíme rozlišovat mezi homosexualitou a homosexualismem. Homosexualita je sexuální orientace, s kterou se jedinec rodí a je jen na něm jak se s touto orientací vypořádá. Homosexualismus je fanatický ideologický směr, kdy se homosexuálové všemi prostředky snažní přinutit ostatní společnost (nejen heterosexuály, těch sexualit je více), že jsou úplně stejní, jako zbytek společnosti. Tudíž se jedná o utopii, jako vždy když je něco tako ideologicky rovnostářského, jelikož každý jedinec je individualita, každý má jiné DNA, jiné otisky prstů atd. Tak jak mohou tvrdit něco, tak totálně hloupého, vždyť ani jeden homosexuální, či heterosexuální jedinec není totožný s druhým. Hloupost mas, nezná hranic. A to co se kolem děje? Tak to je typicky český postoj. Pak už jen fanatičtí šílenci jako redaktoři ČT roztáčejí kolo nenávisti pod praporem úchylné pravdolásky.

Česká většinová společnost je velmi tolerantní, jelikož neřeší sexuální orientace, je jí to prostě jedno, proč? Dlouhodobá sekularizace přispěla našemu národu k tomu, že je jeden z nejtolerantnějších. Ovšem pak by nebylo o čem do nekonečného vysílání ČT 24 mluvit, tak se vymýšlejí různé ohavnosti, zrůdnosti a zvrácenosti, které tam pak žvýkají, různí volové a krávy celé hodiny. Nějaký pochod homosexualistů, by byl bez povšimnutí, kdyby média si na tom nevyrobila téma, nekonečné pěkné a žhavé, ale v důsledku nicotné.
Samotný homosexualismus ubližuje především homosexuálům, kteří nechtějí někde trdlovat s holým zadkem v Praze v průvodu, ale žít svůj život.