Chomutovské momentky – úterý 9. 10. 2012

Po příjezdu do Chomutova jsem se zděsil, celý je olepený chlápkem, který vypadá, jako by utekl z pekla. Rozcuchaná černá hříva a šibalský úsměv. Vzpomínám, kde jsem takový výjev v minulosti viděl. A přišel jsem na to. Starý známý „zelenáč“ z partičky kolem Kačenky Biomasy a Martina „buráka“ Bursíka, je to Přemet Trapas, jak jej někdo na Facebooku přejmenoval, tedy MVDr. Přemysl Rabas.

Jak Liška běžel k Táboru, Přemysla z pytle vytratil. Už není „zelenáč“, ale je PRO KRAJ! Asi v tom nebude velká změna, logo je stále zelené, jen se přiznali, jak to s tou zelenou myslí. Vykřičník je pěkně rudý. Takže melounové hnutí, pěkný podvrh. Na podvrh hezky zelení a uvnitř jsou rudí jako všichni kovaní bolšáni.

Nevím jak to má se svým životem, ale asi má s něčím problém, který se váže s jeho dětstvím, jelikož jeho slogan je protimluv. Nebát se, nekrást! Nesděluje náhodou, že jeho povinností bylo krást, když seděl ve sněmovně, nebo řídil v Chomutově ZOO? A nyní se přestal bát? Nebo jak to čert myslel? A Freud by to tam určitě našel. Prostě se stal svědkem něčeho, o čem se bojí i mluvit, tak raději mluví o něčem jiném, ale stále to z něj leze jako z chlupaté deky. Přemku minulosti nejde utéct.