Chomutovské momentky – středa 10. října 2012

Nestačím se opět divit. Hnutí Středočeši si pletou volební kampaň se spotřebitelskou soutěží. Drzost některých populistických jedinců je ohromná. A pak když se populismus spojí i s komunismem, tak se zrodí Severočeši. Žádná volební témata. Žádná vize. Nic. Jen negace a uplácení voličů.

Pokud jste voličem severočechů, tak máte opravdu silný žaludek a jste tak nějak „svůj.“ Evidence návštěvníků na předvolební kampani je jednoduchá, předáte veškeré své iniciály i se souhlasem pro marketinkové využití. Za to Vám slíbí slosování o mobilní telefon či osobní automobil. Jak úžasné. Po volbách je prodají a budou Vás obtěžovat prodejci čehokoliv a hlavně nepoužitelných zbytečností, však na to máte.

Nejen, že toto je předvolební uplácení voličů, ale také je to následné zneužití jejich dat. Ti voliči stejně nikdy nepochopí, že když jeden dostane vylosované auto, tak sponzor toho auta nezaplatil daně, tudíž všichni účastníci soutěže přišli o nějaký podíl ve veřejných rozpočtech. Je hřeje naděje, toho auta a pak klasické sobectví levice. Budu mít cokoliv a na úkor jiných. Čest práci Severočeši.