Okamurovy norimberské trychtýře

Příběh komunistického schvalovače Okamury je snad možný jen v naší společnosti, kde falešný prorok, který chce jen svůj prospěch a je řádně populistický, tak má velikou šanci na úspěch. Jeho příznivci mají vymyté mozky, jelikož každý rozumný a duševně zdravý jedinec by se pozvracel z jeho slov, když na komunismu nevidí nic špatného, podporu komunistů vítá a je za ni rád. Jenže oni jej dále nebožáci podporují.

Podpora od zavržení hodné a zločinecké strany je hodná jen pro stejné lidské a podlidské zrůdy, kterým nevadí řeky krve a hromady mrtvol, které jsou za komunisty. Argumentovat, že společenský nepořádek, se dá vyřešit jen tím, že zavraždíme pár nevinných a zbytek se bude bát čehokoliv, může použít jen zdegenerovaný jedinec.

Kandidát na cokoliv je tak drzý, že stále ještě chodí po ulicích a své zvrácené názory dokonce obhajuje. Komu čest tomu čest. Ovšem takto zneužít svobodu slova, aby jí pak všem, po vzoru komunistických hrdlořezů, vzal, je vulgarita hodná jen jemu.

Přečtěte si alespoň jednu jeho knihu. Samé bláboly, rady na vše, ale jaké? Povrchní, bez rozmyslu, tudíž hezké a populistické. Vůbec jeho existence je určitý druh populismu, někdo z hůry si s námi hraje divnou hru a Zrůdio Rudámůra je tím prostředkem, té hry.