Česká vláda proti všem zastrčená hluboce v bruselské zadnici

A je to tady. Vláda pod vedením subtilního Slávka Sobotky za ovací zvrácených lidí, kteří nesnáší své okolí, schválila přijetí imigrantů. Celkem se jedná o 1500 kusů, které budeme živit z našich peněz. Podle žvástů z Úřadu vlády se jedná o dobrovolné přijetí.

EUSSR

EUSSR

Ptal se Vás někdo, zda nějaké uprchlíky chcete přijmout? Kolik migrantů si ministři ubytují ve svých ložnicích a kolik jich na vlastní náklady budou živit? Odpovědi jsou jasné.

Babylonská říše dnes označována jako Evropská unie nám je prostě a jednoduše vnutila. Jen vlastizrádná vláda, která vyhlásila válku svým občanům mohla o něčem takovém rozhodnout.

Ovšem protesty na domácí úrovni nikam nevedou. Národní vlády všech členských států Evropské unie jsou jen prováděcím orgánem EU. Nemohou hájit národní zájmy v rámci EU, jelikož na poli Unie jim v tom brání Smlouva o Unii známá především jako Lisabonská. Je jedno, kdo bude ve vládě, pokud vypoví platnost Smlouvy o Unii, jelikož takoví vládní představitelé jsou předem odsouzeni k poslušnosti. Jen Evropané mohou společným hnutím rozhodnout o svém osudu.

Jsou marné boje proti vládě, která přijímá uprchlíky, jsou marné boje a brojení i demonstrace proti imigraci. Češi, Moravané a Slezané, tak jako další obyvatelé České republiky, ale i ostaní Evropané, mají jen jednu šanci. A to je absolutní rekonstrukce unie, aby její členové byli zpět suverénní státy nebo vystoupení z EU či její likvidace a rozpuštění.

Petice o referendu za vystoupení ČR z EU

Proto pokud Vám leží na srdci osud naší vlasti, tak jednejte a jednejte prosím z rozumem, bez nenávisti a násilí, jen tak lze něco měnit k lepšímu. Špatné prostředky jsou násilné a nevedou k lepšímu, situaci jen zhorší. Chcete-li něco zlepšit, tak si stáhněte petici o referendu, kterým bychom rozhodli o tom, že Evropskou unii opustíme a budeme si sami vládnout.

Jiné řešení dle mého nepovede k lepší situaci. Stáhněte si petici, vytiskněte si archy a sbírejte podpisy. Je třeba nasbírat 250 tisíc podpisů, což znamená, že pokud bude 2,5 tisíce sběračů, tak každému stačí nasbírat něco přes sto podpisů a úkol bude splněn. Já už více jak sto podpisů petentů nasbíráno mám.