Banga se mě bojí jako cikán práce

Nevím kde se bere v lidech tolik nenávisti, ale Patrik Banga je vůči mé osobě nenávisti plný jako přeteklá číše vína, na které jsem jej pozval prostřednictvím Ladika Větvičky, kdy jsme někdy v létě “dřistali” u piva v hospodě. Ale zpět k cenzorovi blogu.idnes.cz, k Patrikovi Bangovi.

Patrik Banga – agresivní rasista

To že mě vyhnal jako blogera z “iděsu”, tak za to jsem mu už děkoval několikrát, jelikož jsem se posunul dál a začal jsem pomalu, jako mraveneček, stéblo ke stéblu, budovat vydavatelství, nakladatelství, internetové noviny a internetový magazín, kdy dnes je z toho Česká expedice, která vydává knihy, distribuuje knihy a vydává Vlastenecké noviny a magazín Bez politické korektnosti. Asi “Bangoš” závidí úspěch. Nejen slova havloid jsem autorem, ale tak jsem světu dal slovo “Bangoš.” Význam pochopí asi každý sám.

Nikdy jsem se nebál komentovat a dávat volný prostor komentářům o cikánech, prostě pozitivní diskriminace je také diskriminací a diskriminuje všechny a politická korektnost je brutální cenzura. Já vyznávám absolutní svobodu slova. Proto není divu, že do debaty o menšinách Debatního klubu si pozval režisér autor projektu Alexandr Vojta mou osobu a pak jsme jen řešili, kdo usedne naproti. Tak mě napadlo pozvat Patrika Bangu, což by byl první krok k tomu, abychom si to mohli vyříkat – klidně i na kameru.

Nestalo se tak a Banga to odmítl s tím, že poslal panu režisérovi zfalšované zprávy z Facebooku, které jsem měl údajně Bangovi posílat, kde jsem mu měl údajně nadávat. Sám režisér uznal, že ty zprávy nesou markanta zfalšování a nebral na to již zřetel a pozval Ivana Veselého, s kterým byla při natáčení sranda a vždy když se potkáme tak se vřele vítáme. Především na veřejnosti, jelikož oba asi tušíme, že tím okolí provokujeme.

https://youtu.be/ggUe2aCRZ64

To jsme však trochu odběhli. Vraťme se k té nenávisti, kterou Patrik Banga v sobě vůči mě nosí. Na pozvání na víno, jelikož podle Větvy Patrik pivo nepije, nijak nereagoval a nebo se dokonce bál Ladik Patrikovi toto pozvání předat. To si však nemyslím, protože on je pro “kdajaku cypovinu.”

Ladik Větvička napsal o mojí knížce “Likvidace bílé rasy” krátkou recenzi, která raději byla o něčem jiném, ale citoval z mé knížky a tuto recenzi umístil na blog.idnes.cz. Po pár hodinách byla tato recenze stažena z hlavní stránky a je dostupná jen osobním profilu Ladika. Buď mě Patrik tak nenávidí, nebo mi tak moc závidí, anebo se mě jen xenofobně a rasisticky bojí jako cikán práce.


Navíc v Ladikově recenzi nejsem ani jednou uveden. Prostě tam moje jméno není a i tak Páťa Bangoš řádí.