Česká Ukrajina? Zase jednou polarizace společnosti pod taktovkou hlupáků

Jedna pravda nikdy neexistuje. Nemůže, co člověk to nějaká pravda. Ovšem je velmi smutné, když skupina hlupáků se snaží ostatním vsugerovat, že pouze ta jejich pravda, ta pravda, která je vytvořena pro stádo, je ta pravá a jediná pravdivá pravda. Bohužel tomu tak nikdy není. Jakékoliv stanovisko, které se prosazuje velmi vehementně, není pravdou, nýbrž automaticky a od svého zrození je lží. V českém prostoru je to jednoduché, vše co je šířené havloidy jako pravda a láska, není nic jiného nežli lež a nenávist.Pravda-Lež

Vzorce polarizace jsou jednoduché a vycházejí vždy z těch neprimitivnějších emocí. Vždy se takto snaží vyvolávat nějaká nenávist. Po vzoru bolševického: Kdo nejde s námi, jde proti nám. Je podivné, ale největší bojovníci proti komunistickému režimu, jsou většími bolševiky nežli předlistopadový bolševik sám. Čím to je? Jedná se o jeden lidský deviantní druh. Ne nadarmo při okupaci v rámci Protektorátu Čechy a Morava Gestapo vyzývalo obyvatele protektorátu, aby nechodili udávat vše, co se v jejich okolí namane. Ono už tehdy Češi Gestapo zneužívali ve svém podlém nenávistném boji proti sousedovi, který jim třeba jen drobně šlápl na kuří oko. Tak se vždy choval český blbeček, kdy zneužíval cizí vrchnost, které zadnici lízal.

Dnešní srovnávání Ruska se Sovětským svazem je dnešní havloidní primitivní nenávistný projev, jakým chtějí tyto zrůdy likvidovat tradiční společnost. Dnešní Rusko má mnoho vad a chyb, tak jako jakýkoliv stát. Nic není bez chyby. Ovšem jen totální hlupáci mohou tvrdit, že v rámci Evropské unie je vše v pořádku a v rámci Ruské federace je vše špatně. Dnešní Ruská federace je k tehdejšímu Sovětskému svazu vzdálena velice, jelikož na cestě jí stojí Evropská unie, která je podobná Sovětskému svazu jako vejce vejci, navíc ještě s tou pihou na kráse, že byla založena německými nacisty.

Už mne nebaví to kvičený tupých prasat, které se vždy zpustí proti komukoliv, kdo nesouhlasí s dnešními postoji USA, NATO a EU. Toho právě taková nízká lůza ihned označí za proruského, nebo Rusko opěvujícího. Proč? Protože ta označující skupina je agresivně lhářská a šířící propagandu smrti, kterou jako největší agresor světových dějin šíří po planetě USA. A jako mentálně postižení nejsou schopni pochopit, že mlže být i jiný názor, takový že jeho nositel nestojí na žádné straně vnější, nýbrž na straně své.

Dnes stačí mít jen odlišný názor, kterému havloidní devianti nerozumí, tak Vás musí ihned označit za něco zlého, jen aby dokázali sami sobě, že jsou, nelepší. Ne, nejsou. Už čekají ve frontě, aby se mohli společně s Havlem smažit v pekle.