Auta vraždí, blázni vraždí, vyšinutí vraždí. A s islámem to nemá nic společného?

Když nějaký mu-slimák, který vyznává deviantní ideologii, o které si myslí, že to je náboženství, vraždí a páchá terorismus, tak se dozvíme z tlam lhářů, co se za politiky považují a novinářů, kteří šíří lží lhářů politických, že to s islámem nemá nic společného a že vraždil duševně vyšinutý jedinec, či alkoholik, feťák a nebo tak nějak.

Radek Velička

Útoků přibývá a o některých média raději ani neinformují a když tak ihned ví, že nějaký útok nebyl teroristický, ač policie ještě nezačala nic vyšetřovat. Třeba ani nemá co vyšetřovat, jelikož se na těch vraždách na zastrašení lidí může i samotná policie podílet.

Ale k islámu jako ideologii smrti a vražd: Islám není víra, je to vražedná ideologie a lidé k této ideologii hlásící se trpí duševní chorobou, kterou jim právě islám způsobuje. Ano jsou to šílenci, blázni a vyšinutí. Jen takoví si mohou myslet, že kdo nejde s nimi může být zabit. A to je islám. Zachvátit svět a nevěřící zabít.

Ty titulky, že vraždí vyšinutí a blázni až tolik nelžou, ale tají do důležité, že za to může islám, že tito vrazi trpí duševní poruchou, kterou právě oddání islámu způsobuje. Léčit se to určitě dá: Zakázat islám, tak jak je zakázán nacismus. Je to proti lidským právům zakázat islám? Určitě ne. Protože pokud by bylo, tak není nacismus zakázán. Mezi nacismem a islamismem je rovnítko – Obě tyto ideologie schvalují masové vraždy a holocaust.