Zákaz kouření v hospodách máme. Tak ještě zakázat alkohol, jídlo, limonády a samotný vstup do hospod

V hospodách a krčmách se kouřilo od té doby, co Kolumbus objevil Ameriku a přivezl tabák do Evropy. Od dýmek, přes doutníky jsme se dostali až k cigaretám, které si ve 20. století podmanily svět. Pak se přišlo s tím, že kouření je zdraví škodlivé. Je. Ale tělo je chrám ducha jeho majitele, nikoliv státu. Kdo chce zákonem chránit zdraví jiné osoby je bolševik ducha a skrze nebezpečný jedinec.

Hospoda bez lidí

Brutálním nátlakem vlády plešatého imbecilního subtilního zločince Slávka Sobotky byl přijat zákon, který mimo jiné zakazuje kouření v restauracích, vyjímaje užívání vodních dýmek; autor zákona musel být hodně duševně nemajetný dobytek, když stvořil sousloví užívání vodních dýmek, kdy obešel slovo kouření – lidé nebát se tak by prostě jen užívali tabák a hulili by o sto šest, ale tady je každý podělaný až za ušima a judikatura výkladu zákona by je asi stejně také dále podělala, jelikož zákony se překrucují – viz. nález Ústavního soudu, že stát může zakázat kouření v soukromé restauraci; co chtít po Ústavním soudu s předsedou bolševického typu.

Tak se vydejme po pohádce dobroserství dál: Zákaz kouření máme – škodí zdraví. Ač ve Spojených státech už jsou generace dnešních čtyřicátníků, kteří nikdy nekouřily a onemocnění plic jsou na stejné úrovni, jak u jejich rodičů; takže zase nějaký blábol, že nekouření zlepší zdraví – má sice vliv, ale toxická atmosféra a ovzduší ve městech je dnes daleko nebezpečnější. Ovšem tyto argumenty přispějí k dalšímu rozvinutí myšlenek zákazů.

V restauracích by podle výše uvedené logiky škodlivosti kouření tabáku, mělo být i zakázáno popíjení alkoholu – alkohol je také droga, je zdraví škodlivý, způsobuje smrt. Zakázat. Dále je nutné v restauracích zakázat i nealkoholické nápoje s obsahem jakéhokoliv cukru. Cukr v nápojích je přijímán do organismu nadbytečně a v nápojích způsobuje obezitu a obezita zabíjí. Zakázat. V restauracích se podává i jídlo, které aktivně nabízejí, tedy jej konzumujete někdy i když nemáte hlad. Jíst bez pocitu hladu a v nadbytku? Tak to způsobuje také obezitu. Obezita zabíjí. Zakázat.

Tak by nám v restauracích bylo povoleno prodávat jen vodu. Voda z kohoutku nikomu moc nevoní. Lidé rádi balenou vodu, která se těží z vrhu, pak v továrně zabalí, do lahví nebo PET balení a veze se kamiony, které mají výfukové plyny, které poškozují zdraví a zabíjejí. Zakázat i prodej vody v restauracích. Po tomto nádherném plánu o krásných a zdravých hospodách, ale vzniká otázka proč by měly být vlastně hospody povoleny, když se tam nic nesmí. Ještě by se tam lidi domluvili, jak tento systém diktatury zvrátit a vše zase v hospodách povolit, ale to by je pak zabilo. Zakázat.

Co zakázat? No hospody samotné! Myšlenky na svobodu by Vás také pak zabily. Zakázat!


Pro blbce, že jich po světě hodně chodí: Text je místy ironický a berte jej s nadsázkou. Všechny osoby v textu uvedené jsou smyšlené, nikdy neexistovaly, nebo jejich existence nebyla dokázána, či byla nicotná.

https://youtu.be/2mQSbuyJYb4