Komunističtí vrazi vybírají kandidáta na prezidenta

Drzost rovnající se makakům mají komunisté u nás. Místo, aby byli rádi, že jsou rádi, tak začínají vystrkovat růžky. Tu a tam zvrácenými řečmi jejich idiotských soudruhů, kterým ještě krev politických vězňů a zavražděných stéká z rukou. Tu chválením KLDR, kde hladomor je největší vymoženost, kterou tam mají. A nyní se rozhodli, že po krajských volbách představí svého prezidentského kandidáta.

Je pravdou, že zatím oslovili jediného našeho kosmonauta a nyní poslance Evropského parlamentu Remka, který ovšem kandidaturu odmítl. Jaké jména mají komunističtí vrahouni v záloze? Tak spekuluje se mezi Eliškou Wagnerovou, Tomiem Okamurou, Vojtěchem Filipem, Pavlem Kováčikem a Miroslavem Grebeníčkem. Až na Okamuru to jsou jména, která nepřekvapí, jeden kovaný komunista a omezenec vlastního ducha, jako druhý. Jenže co Tomio? Ten by rád kamkoliv. O jeho kandidatuře na prezidenta je informace zde.

Už to tady bylo několikrát, komunistická taktika, co s prezidentskými volbami, je vytáhnout hromadu stranických jmen a pak někoho s jejich vražednou ideologií neposkvrněného. Špatně dopadly Helena Růžičková a Jana Bobošíková, které se kandidaturou za komunisty totálně před národem, kterému soudnost zůstala, ztrapnily. Nyní se chystá trapas pro Okamuru, kandidáta na cokoliv. Kandidát, který pro kandidaturu udělá cokoliv, ale věřím, že toto nepřijme a pokud bude jeho kandidatura podpořena zákonodárci, tak v průřezu nekomunistických stran.

Včera pojmenovali po legalizátorovi dnešních komunistů, kteří jsou stále stejní komunisté, jak byli v minulosti, letiště v Praze. Tak proč se stále divíme, že komunistická verbeš se nám tady roztahuje. On i Havel byl komunistický prezident a komunisty zvolen.