GLOSA: Za trička s Breivikem rok vězení, za tričko s Che Guevarou plácání po ramenou a za tričko s Albright uznání… „velebnosti, jdu blejt!“

Zvrácenost a perverznost dnešní doby je nepopsatelná. Levicoví masoví vrazi, kteří mají na svědomí stovky, tisíce nebo i miliony mrtvých jsou tolerování. Takové tričko s Che Guevarou, Leninem nebo Stalinem nikoho nevyvede z míry. Prostě jsou to vrazi tolerovaní.


Bloody Madeleine

Pak je skupina zbožňovaných, kteří nesou vinu taky za masové vraždění osob, jako bývalá americká ministryně Albright, která je spoluodpovědná za masové vraždění civilních osob v Srbsku pomocí humanitárního bombardování. Takové tričko s Madeleine nebo se schvalovačem těchto činů Havlem by dokonce znamenalo pro nositele uznání.Jaký je potom rozdíl za trikoty s Breivikem nebo s nacistickými zločinci? Zločinec přeci jako zločinec. Tak nás alespoň dnešní propagátoři pravdy krmí dnem i nocí. Pokud zazní argumentace boje a války, tak jsem jí schopen pochopit. Poražený určuje pravdu o svém vítězství. A proto propagace jakéhokoliv nacisty je velmi špatná a zavrženíhodná. Jenže studenou válku snad nevyhráli komunisté, nebo ano? Když propagace levicových a komunistických vrahů je tolerována.

Takže přeci jen neplatí, že vrah je vrah a vrahem zůstane. Když se zabíjení dokáže správě politicky zdůvodnit. I bratři Mašínové bojovali na správné straně a třídní boj byla vyhlášená otevřená občanská válka, proto je s podivem, že jsou tak kontroverzní. Nebude to tím, že naše společnost v naší kotlině je zvrácenější a perverznější než společnosti okolní?