Československý majdan na rozbití V4 k prosazení Dublinu 4 k vyvraždění bílých Evropanů

Diktátory z Bruselu pálí jako z pekel vytažený kámen jednota zemí Visegrádské čtyřky. Polsko pevně v otěžích Kaczńského, Maďarsko po otěžemi Orbána, který si ve volbách potvrdí mandát, Česko rozpolcené po prezidentských volbách a s StBákem bez důvěry ve vládě, která páchá předjaří dlouhých nožů, kde se dá a Slovensko s Ficem a Kiskou na špagátku Sorose s mrtvým novinářem.

Radek Velička

Rozjíždí se Československý majdan, jak rozbít jednotu V4, aby se jednoduše a násilím přikázal Dublin 4, který udělá z přivandrovalých parazitů a jiné kriminálnické špíny – černých a mu-slimáků, Vaše sousedy a pak i vrahy.

Podle studií bude za 50 let v Německu bílá rasa v menšině. A jak to dopadá, když se bílí ocitnou v menšině, vidíme v JAR. V Jihoafrické republice prezident prohlásil, že doba smíření skončila a parlament odhlasoval vyvlastnění majetku bílých. Nato jednoho bílého farmáře černí ve většině zavraždili pro výstrahu. Ano tak bude vypadat Evropa za 50 let. Likvidace bílé rasy na obzoru a rychle se blíží.

Pokud Soros rozbije V4, jelikož Kiska si byl nedávno u Sorose pro noty, jak se zbavit Fica a permanentní šestileté brojení proti Zemanovi není nic jiného než hra Sorose, tak bude naše likvidace zpečetěna. Je smutné kolik debilů na to skočilo a kolik debilů si řeže pod vlastní zadnici větev a ještě se směje, jak jim to dobře jde.