Pochází odborářský boss Zavadil z opice?

Psáno pro ePortál.cz | Zavadil opět o něco zavadil a navíc zaperlil. Sám si musí být vědom toho, že jeho výrok o nejhorší dnešní vládě a srovnání s vládou roku 1950, je hloupý a snad ani blbec jej nemůže brát vážně. Ovšem soudruh odborářský předák Zavadil, tak nějak ztrácí půdu pod nohama. Stále slibuje a sliboval šílené stávky a odborářské demonstrace. Jenže se mu podařilo vždy svolat něco tak trapného, že se mu jen národ vysmál. Odbory jsou opodstatnitelné, aby vyjednávaly podmínky mezi zaměstnanci, což jsou členové odborů a zaměstnavateli, tj. kolektivní vyjednávání, veškerá jiná odborářská aktivita je neopodstatnitelná.

Proč si myslím, že Zavadil je důkazem o původu některých lidských jedinců z opice? Jelikož se jako nepříliš inteligentní primát chová. V říši primátů bychom určitě našli inteligentnějšího jedince, nežli je Zavadil sám. Pro názornost jen dva příklady o Zavadilově stupiditě, lhářství a omezenosti. Zavadil je manipulátor a náčelník velká huba, ovšem bez myšlenek.

Podle Zavadila je současná vláda nejhorší od roku 1950. Už jen to, když toto vyslovil veřejně, je důkazem toho, že není možné dnešní čas s léty padesátými srovnávat. On nejen, toto vyslovil, ale pak i přes média s premiérem laškoval, že by se mu mohl třeba i omluvit. Co by se stalo s takovým nějakým Zavadilem v padesátých létech? Do pár desítek minut by se po něm slehla zem. Tajná policie by jej odvezla na tajné ukryté místo a tam by dostal nakládačku, tak jak to třeba Grebeníček starší uměl. Ano ta kreatura je otec dnešního poslance za zločineckou stranu KSČM.

Po řádné StBácké nakládačce, která by znamenala pro Zavadila pár zlomených žeber, vyražených zubů a nespočet hematomů po celém těle, by jej hodili do cely na holou podlahu a jen v podvlíkačkách, aby se pořádně prochladil a zápal plic, horečky by mohly nastoupit. A toto by se dělo minimálně půl roku až rok půl, aby si užil vyšetřovací vazby. Pak už je scénář úplně jasný, zinscenovaný soud, kde by se přiznal, jaký je zločinec a zrůda, pak čekání na popravu.

Tak to by se dělo se Zavadilem, kdyby v padesátých letech kritizoval vládu stejným způsobem, jako jí kritizoval v roce 2012. Rozdíl je to veliký. Taky souhlasím, že dnešní vláda není výhra v loterii, ale spíše trest, ovšem trest za pohodlnost a lenost. Proto ani sám odborářský opičák nemohl svým slovům věřit, že je to vláda horší nežli ta z roku 1950. Jelikož dnešní reakce premiéra, byla jen uraženost, tak jako když se urazí stará hysterická bába, na místo slov o nepříčetnosti a duševní nemoci Zavadilově.

Potom všichni vzývatelé starých zlatých časů se Zavadilem v čele a jinými komunistickými a socialistickými výzvami, jak se za minulého režimu žilo skvěle, tak Vy všichni poslouchejte. Mám pro Vás další malou ukázku toho, jak jste duševně na níži a věříte těmto šíleným a lživým proroctvím. Prvně kdysi by Vaše kritika byla po zásluze potrestána, viz výše, tudíž buďte rádi za dnešní časy a společnost, že se můžete veřejně a svobodně vyjadřovat. Je jedno, co se svobodou slova říkáte, jelikož jsem rád, že to můžete dělat, já Vám právo kázat bludy brát nebudu, tak je neberte jiným, to je svoboda slova.

Jak se žilo za komunistů, malý příklad. V roce 1989 byl průměrný příjem na občana nějakých 3.170 Kčs. Uvádím průměrný, jako uvedu průměrný i dnes, jelikož rozdíly mezi průměrem, minimem a maximem, jsou vždy. Za těchto 3.170 Kčs jste měli možnost pořídit celkem 720,5 bochníku chleba. To není zlé a nehrozí to hladomorem, zní to i jako blahobyt, jelikož kdo by tolik bochníků mohl sníst, že?

V roce 2011 byl průměrný příjem na občana 24.626 Kč, což znamená, že v roce 2011 jste si za průměrný příjem mohli pořídit 1.423,5 bochníku chleba, což je skoro jednou tolik. Není více třeba dalších slov.

Všichni falešní proroci, kteří stále melete jako mlýnky na kafe, že se máme stále a stále hůř, tak si uvědomte, že lépe jsme se nikdy neměli, dokonce se mají dobře i povaleči a lidé, co nechtějí pracovat. Takže Zavadile, než zase vypustíte ze své tlamy, která spíše připomíná řitní otvor, nějakou hovadinu, tak si to raději třikrát promyslete, pak zjistíte, že budete němý, jelikož nejste schopen nic rozumného vyjádřit.