Nečasův vzkaz se vztyčeným prostředníkem

Konec minulého týdne byl o zajímavých přemetech. Předseda ODS Nečas rozeslal svým straníkům blábol hodný grafomana. Pak v sobotu cestoval po Moravě, aby si nechal na sněmech demonstrovat aklamačně podporu. Jeho snaha o umlčení kritiků tímto jakešovským způsobem asi zabrala. Protože kdo jej kritizoval stále, tak jej kritizuje nadále. Občasný kritik raději mlčí. Moravská vzájemnost není vhodná pro ODS, když stojí za uřvanou hysterickou bábou z Rožnova. Spíše by měl nastoupit zdravý rozum.

Jaký je toto vzkaz pro voliče pravice, kteří by rádi nějakou pravicovou stranu volili? Právě ten vztyčený prostředník. Chceš-li voliči volit pravicovou stranu, tak hledej. ODS ukročila zase mílový krok ze středu nalevo. Oslovování 5% umírněných socialistických voličů, ubírá ODS nějakých 10 % středo-pravicových voličů, kteří hledají alternativy raději jinde. Proto to chce výsostně konzervativního předsedu ODS, který bude nastolovat takovou politiku strany, že přivede zpět konzervativní voliče a i ty pravicově-středové. Tím však svazák Nečas není.

Dosavadní vzkaz členské základy zní: My víme, že jedeme na mrtvém koni, ale pořád lepší sedět v sedle, nežli jít pěšky. Část členů, by ráda ze sedla mrtvého koně sesedla, se ale bojí, že ztratí cestu. Nenašli zatím ani vola a ani mezka, aby je z toho marasmu vyvedl, tak sedí a čekají. Jenže kolem koně se už slétávají mouchy, které na ně kálejí.

Pohled na ODS inspiruje k návrhu na změnu zvířátka v jejich logu. Pták v logu tím vinen není, ač letí vlevo. Jenže on letí. ODS stagnuje a propadá se. Členové jdou na předem prohranou poslední bitvu dobrovolně, slepého a hloupého krále podporují. Proto dejte si do znaku delfína, ten vystihuje nejlépe Vaší kolektivní náladu, před společnou sebevraždou, kterou bude opětovné zvolení Nečase do čela partaje.

A závěrem o papaláši z Rožnova. Po trdlování na moravských sněmech v Luhačovicích a v Ostravě, si Nečas někde udělal bolístko. Natáhl si sval či co. Proto se nemohl zúčastnit oficiálních oslav a ceremoniálů k příležitosti státního svátku, nepochopitelné u předsedy ODS a premiéra vůbec. I Švejk se nechal na světovou vojnu odvést na kolečkovém křesle.

Je na čase, aby se ODS zbavila Nečase?

  • ANO (69%, 269 hlasů)
  • NE (31%, 120 hlasů)

Celkem hlasovalo: 389

Nahrávání ... Nahrávání ...