Hanobení vlajky, kterému Slušní lidé bránili

Jsem znám svým postojem k absolutní svobodě slova, postojů a myšlenek. Ovšem hanobení státního symbolu, vlajky České republiky je trochu z jiného šálku, nebo zcela z jiného vesmíru. Hanobení vlajky vytažením z vagíny již nelze nazývat “uměleckým” a už vůbec ne “kulturním” vystoupením, ale spíše hrubou neslušností na veřejně přístupném místě, kdy “Husa na provázku,” jako divadlo takovým místem je. Tihle nás táhnou na Východ, kde si podobné kundy z kundy tahají kuřata.

Logo Slušných lidí

Mu-slimačka na jevišti spáchala výtržnost a lidé, kteří jí v tom měli bránit, tak jen odvraceli útok, či bránili v pokračování páchání trestné činnosti. Proto zásah policie vůči nim značí jen jedno: Policejní dobytek v akci. Místo aby vyvedli z divadla výtržnici, tak vyvedli občanské aktivisty. Ale to je dnes běžné. Policie v rámci nové doktríny bruselské diktatury je na straně zločinců a vlastence potírá.

Sám bych o tom mohl vyprávět, ale nové pokusy kriminalizace mé osoby jsou nyní v přípravě, kdy policejní dobytek zkouší jak na to. Takže o tom až někdy později.

Jen závěrem: Vždy budu hájit svobodu slova pro všechny, tedy i pro ty, které já považuji osobně za blbce, jelikož jednou může za blbce označit někdo mou osobu a tím mi upřít právo projevu. Ne. I ten dobytek z Husy na provázku, měl právo se takto nechutně vyjádřit. Nelíbí se mi to, ale co se dá dělat, to je to čemu věřím – Svoboda projevu pro všechny.

Ovšem ale také trvám na stejném metru: Pokud mohou být uráženi křesťané a policie nekoná, tak má být legitimní i urážka mu-slimáků. Představte si divadelní hru. Historickou, která by sdělovala jen skutečnosti – Mohamed by prznil na jevišti nezletilou Aišu. A co třeba takový Mohamed znásilňován vepřem?

Česká vlajka v mu-slimácké kundě v její kundě 860×460

Facebook cenzuroval a stránku Slušní lidé odstranil: