Denní válka s havloidními mloky

Havloidi se patrně po letošní mírné zimě přemnožili, není den, co by neplkali nějaké svá moudra, která spíše připomínají mentální zvratky, do veřejného prostoru. Různí devianti mají mnoho prostoru v uloupené České televizi, kterou havloidní pacienti nízkých duševních stavů uchvátili spacákovým převratem, proto ač jich je sice dost a jsou velmi přemnožení, tak díky mediálnímu prostoru jejich dosah narůstá přímo gigantických a hrůzných rozměrů.

Homosexuální alkoholik

Homosexuální alkoholik

Dementní sekta s maskotem Karlem Degenerovaným nekrofilně souloží s mrtvolkou Václava Havla za povzbuzování satanistického kněze Halíka. To vše je následováno různými figurkami hrůzného typu, jako Štětinové, Kocábové, Liškové, Hollanové, Marvanové, Šabatové, Svěrákové, Bursíkové a jiné bezduché nádoby mixu nacisticko-fašistického. To je děs a hrůza, ovšem Ti nejhorší havloidi jsou jejich bezhlaví podporovatelé, kteří věří jejich lžím a šíří ve spolčenosti absolutní nenávist.

Viditelné havloidy má každý příčetný člověk stále na očích a vidí, jak dokážou škodit, ovšem nemělo by se zapomínat na ty všední, šedé, tupé a hloupé myši, které jsou denně mezi námi. Právě tito jsou živná krev pro ty idioty výše uvedené. Podpora havloidních stran sice klesá, ovšem Satan nikdy nespí a havloida má stále připraveného k zásadnímu útoku na civilizaci.

Proto ukažme jim, jak vysoce jimi pohrdáme, že jsou jen devianti své omezenosti a s perverzností jim vlastní ojíždějí mrtvolku homosexuálního alkoholika, po kterém si pojmenovali i letiště v Praze.