Ty’s FERI? NEGRcaj tu!

Největšími rasisty, jsou ti, kteří všechny ostatní za rasisty šacují, aby tak svou úchylku skryli. Je tomu tak. Protože to, co se rozjelo po tom, co si Dominik Feri z TOP 09, jel ožrat hubu na Moravu, tak to byla čistá rasistická kampaň havliodního černého rasismu. Naopak je to taky rasismus. No jo. Je.

FERI NEGRcaj tu

Nějaký hloupý havloid Drahouš (Teplouš, Blbouš, nebo jak se ten pimprlák jmenuje) to dokonce označil za „ohrožení demokracie“ a arcikokot Mirek Kalousek, který se fackuje na počkání taky řval jako tur.
A co se asi tak mohlo stát? Prý kdosi pustil ven do mediálních hovnometů, že mělo padnout slovo „NEGR“.

No, asi mohlo. Třeba to bylo asi tak mohlo být, ale Pražáci nerozumí mimo Prahu a často mají za sprosté i slovo zmrd, nebo zmrdat, což je v překladu do Češtiny zmetek.
Ano, zmrd je zmetek a zbradat značí vyrobit zmetek. Ale pokud Pražák vidí ve slově mrdat sexuální styk, tak pak to vysvětluje, co to jsou Pražáci, když taťka Pražák mrdá mamku Pražačku a narodí se jim zmrdané děcko.
Co Pražák, to zmetek? Takže ty písmena N, E, G a R, mohly znamenat i něco jiného.

Byli ožralí a po tlamě si vzájemně dali. Od krve byli všichni. Tak tak to bylo?

„Ty jsi Feri?“ zeptal se. „Jo, jsem,“ odpověděl ožralý poslanec s účesem idiota. „Tož tak si poslanec, chovaj se jako člověk a NEGRcaj tu,“ odpověděl mu vystudovaný lékař, protože jako vysokoškolák ví, že se chodí gracat (zvracet, pozn. Pražáky) do hajzlu nebo na toaletu. To podle úrovně zařízení pro opilce.
Neposlechl. Nebo už nemohl. Nedoběhl? A pogracal mu tak boty. „Sviňo,“ ohnal se. A Feri spadl na parapet a potrhal si košili. A pak bulel jako malé děcko a vymyslel si všecko.

A mohl být konec, ale nezazvonil zvonec, protože ho prý cikáni ukradli. Ale to taky není pravda, protože cikáni neexistují, jen jakési CD-ROMy. Už to i imunitu to má, když to má to CD?
Jenže oni ten zvonec stejně ukradli, protože to prý byli slovenští cigoši. Tak fakt pohádky nemohl být konce.
Nu, tak havloidi rozjeli štvavou dezinformační kampaň plnou konspiračních výmyslů, že vlastně za to mohl Mloš z Eman a pak snad i Voloďa Put In.