Do paktu fiskální stability se přihlásili v EU krom U. K. a ČR všichni. Zatím se jen členské státy přihlásily, smlouva zatím není nikde ratifikována, zatím se v unii dluhů jen šermuje slovy, například nezkoumej a podepiš. Mám takový pocit, že náš premiér si na takových jednáních musí vždy připadat jako Hácha před říšským protektorem. Tentokrát nepodepsal, že by měl větší koule jak Topolánek, který podobné svinstvo podepsal a prosadil? (Lisabonská smlouva). Proč podvody začaly dříve, než vůbec byla tato fiskální dohoda podepsána? Protože to vymyslela selka Anděla za pomocí svého francouzského sktřetího poskoka? Nebo jen proto, že je to smlouva nesmyslná, nereálná? Ale pozor dá se vymáhat!
Proč je pakt fiskální stability jen bouře ve sklenici vody? Tak prvně nebyla nikde ratifikována a její ratifikace asi nebude nejjednodušší. Budou referenda. Ta referenda, která v Radě Evropy veskrze milují. Takže její platnost se bude posouvat. Ovšem nás nikdo nebude zatím přemlouvat, dokud máme na Hradě Václava Klause, tak nám hyeny z EU dají pokoj s fiskální smlouvou.
Proč je pakt fiskální stability nerealizovatelná hloupost? No asi tím, že v dnešních dnech z 25 signatářů toho euro-paskvilu jej splňují pouze 4, slovy čtyři (Švédsko, Lucembursko, Finsko a Estonsko). Co provede Rada Evropy se zbytkem, když začne náhodou smlouva platit, tak jak má?
Jaká jsou kritéria, že zbytek signatářů nenaplňuje pakt fiskální stability? Pakt zavedl nový parametr měření rozpočtů, tzv. ukazatel strukturálních deficitů v maximální výši 0,5 procenta. Krom výše jmenovaných toto nikdo další nesplňuje. Jak je na tom Německo a Francie? Němci 1,3 procenta a Francie 4,8 procenta. Ovšem toto jsou silné ekonomiky a mohou to zvládnout, pro ně je to výzva, ale co zbytek?
V Irsku musí být o fiskálním paktu referendum, tomu se nedá vyhnout. Kolik jich bude, dokud to Irové přijmou? Na Lisabonskou smlouvu stačily referenda dvě. Prvně se svobodně Irové vyjádřili, že nic takového nechtějí. Pak přišlo vymytí mozků a šílená kampaň z EU a výsledek? Nesvobodné a vynucené ANO. Ale co bude s Irskem nyní? Jelikož Irsko je na tom s tímto novým parametrem nejhůře, má plnit 0,5 procenta, ale nyní je stav 9,1 procenta.
Jak dopadne referendum v Irsku je celkem jasné. Jenže EU je dnes militantnější, co bude následovat je snad všem jasné. Sesadí Evropská rada irskou vládu, tak jak se jí to vměšováním do vnitřních politik podařilo v Řecku a Itálii a dosadí si tam svého evropského panáka? Nebo irský ostrov obsadí spřátelené armády v čele s Bundeswehrem a francouzskými cizineckými legiemi a přinutí soudružsky irské vládní elity opakovat referendum tak dlouho, dokud nebude výsledek ano? Co jiného jim zbude, když budou mít hlaveň samopalu u hlavy. A tanky v ulicích Irska budou mít stejný vliv na občany. Ale pozor Irsko má ještě dnes v krvi osvobozenecký boj.
Tohle není jen nepříliš vzdálené sci-fi, ale možný scénář. Lidem když berete svobodu, tak se toho moc nevšímají, ale když jim berete peníze a potažmo chleba, tak na to jsou citliví. Podívejte se na Řecko. Šetřit se musí, to je jasné všem, ale musejí si o tom rozhodnout oni sami a nesmí to být diktátem zvenčí, to se pak státy EU stávají jen prostými protektoráty, ale koho? Německa? Francie? Nebo NWO?