Novinář Bakalonovin označil hlavní titul Babišpresu za žumpu

Je za tím osobní nenávist nebo příkazy majitelů? Napadá každého více či méně zasvěceného do mediálních propletenců v České republice. Není se zase co divit, že Erik Tabery, který je na výplatnici miliardáře Bakaly, který na migrantech již vydělává první peníze pronájmem svých bytů RPG právě těmto migrantům, kdy to vše platí Ministerstvo vnitra.

Erik Tabery vrchní havloid z Respektu

Erik Tabery vrchní havloid z Respektu

Proto není asi divné, že když se Jaroslav Plesl zastal prezidenta Miloše Zemana v rámci jeho postojů k migraci, tak že Tabery zaútočil. Chrání tak v rámci šíření lží a nenávisti svého chlebodárce, který už rozjel výdělky na migraci. To je u halvoidů, kterým Tabery bez pochyby je, běžné.

Proč Tabery leže? Protože je havloid!

Tabery ve svém komentáři doslova napsal: “ Šéfredaktor nejčtenějšího seriózního listu se zastává a v některých ohledech dokonce chválí člověka, který otevřeně slibuje koncentrační tábory a smrt oponentů. Jaroslav Plesl to navíc dělá naprosto manipulativním způsobem. Snaží se vzbudit dojem, že je tu jedna skupina lidí, kteří jsou slepí a tvrdí, že není nic lepšího na světě, než příchod uprchlíků. Ti prý nevidí žádné potenciální problémy. Pak tu je skupina druhá a v jejím čele jsou podle Plesla dva vizionáři – Konvička a Miloš Zeman -, kteří problémy chytře předvídali. Slušná agitka.“ Slyšeli jste, že by Martin Konvička sliboval smrt svým oponentům, nebo chtěl stavět koncentrační tábory? Kdo tedy manipuluje?

Havlodiní Erik Tabery za vším vidí zisky a záchranu prý upadajícího deníku MF Dnes: „Nejrychleji se zorientoval šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl, který spatřil šanci na záchranu umírajících novin a mimo jiné dnes napsal, že Martin Konvička popsal správně a jako jeden z prvních, že budou problémy s uprchlíky.“

 

Je toto obhajoba nebo reálný popis?

„Ve společnosti ‚lepších lidí‘ je kvůli těmto názorům Martin Konvička persona non grata – islamofob, rasista, fašista, nácek, Hitler. Vyberte si nálepku, jakou chcete, dejte ji Konvičkovi na čelo a odkopněte ho na okraj společnosti, protože říká věci, které tu slyšet nechceme,“ napsal Plesl ve svém komentáři.

Spíše to vypadá, že si Tabery chce poměřovat velikost svého pindíka s Jaroslavem Pleslem, ten ovšem patrně na takové srandičky nemá žaludek, jelikož je statečným ve své branži novinářů hlavního proudu v jedné věci: Jako šéfredaktor média hlavního proudu se postavil hlavního proudu minimálně v jednom. Realisticky popsal postoj prezidenta Miloše Zemana, vulgárně mu nenadával a upozornil, že Zeman jen lepší nežli Konvička. Co je tedy na tom špatného?

Mohou peníze pro Bakalu vydělané na migrantech za agresivní útok Taberyho?

Respekt byl vždy hlásnou troubou havloidní svoloče, který objevila perfektní způsob jak vysávat peníze ze státního rozpočtu na migrantech. Granty pro neziskovky, které šíří osvětu mezi lidem, že je dobré si nechat uřezat hlavu novým sousedem, ale také vydělávat přímo a to je pronájem dvaceti bytů RPG Ministerstvem vnitra. To jsou peníze přímo do kapsy Bakaly.

Takže za útokem mediálním útokem Taberyho na Plesla není nic jiného než ochrana příjmů Bakaly, který na migrantech otevřeně vydělává.

Na druhé straně je asi nutné poděkovat Jaroslavu Pleslovi, že se nebál naspat, co napsal, jelikož ví s kým tančí a podobné reakce, které jsou plné lží a nenávisti musel očekávat. Proto pane Jardo palec nahoru. My mimo hlavní mediální proud si to prožíváme dnes a denně. Ovšem oproti Vám máme výhodu. Můžeme být ostřejší. Ale proč byste nebyl ostřejší i Vy. Jaká doba a jací lidé, takové mediální výstupy.